Patrzysz na inne kobiety w twoim wieku i zdaje ci się, że wyglądają na bardziej wypoczęte, a ich skóra promienieje? W czym tkwi sekret ich naturalnego piękna? W ostatnim czasie coraz większą popularność zyskuje Zaffiro. Jest to unikalny zabieg oparty na nowoczesnej technologii, który pomoże ci wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. Poznaj efekt Zaffiro – to piękniejsza, młodsza cera z każdym mijającym rokiem.

Thermolifting Zaffiro – na czym polega ten zabieg?

Starzenie się skóry to nieuniknione zjawisko. Powstaje jednak coraz więcej rozwiązań, które umożliwiają skuteczne opóźnianie tych procesów. W ostatnich latach kosmetologia znacznie się rozwinęła. Wraz z tymi zmianami powstała unikalna metoda termoliftingu – Zaffiro. 

Podczas takiego zabiegu kosmetyczka używa specjalnego urządzenia. Głowica emituje światło podczerwone IR o długości fali 750-1800 nm o dużym natężeniu. W efekcie zastosowania takiego bodźca na skórę tkanka na poziomie skóry właściwej zostaje rozgrzana do 65 stopni Celsjusza. Zabieg Zaffiro jednak na szczęście wcale nie boli. Naskórek jest jednocześnie chłodzony od zewnątrz. Ani skóra właściwa, ani naskórek nie zostają uszkodzone podczas naświetlania.

Termolifting Zaffiro – kiedy możesz spodziewać się efektów?

Aby zauważyć pożądane efekty, trzeba powtórzyć zabieg kosmetyczny Zaffiro kilkukrotnie. Twoja skóra będzie stopniowo się odbudowywać. Po zabiegu włókna kolagenowe się skrócą i będą działały jak dawniej. Pierwsze efekty liftingu zauważysz już po pierwszym zabiegu. Jednak ostateczne skutki naświetlania staną się widoczne dopiero po kilku miesiącach – w niektórych przypadkach trzeba czekać nawet do pół roku.

Czas i zakres efektów po zabiegu może się różnić w zależności od twojej cery. Na efekty Zaffiro wpływa twój wiek, rodzaj skóry, tryb życia, sposób regularnej pielęgnacji, a nawet dieta. Weź też pod uwagę, że nowe włókna kolagenowe tworzą się w ciągu około 30 dni. Aby uzyskać najlepsze skutki, musisz powtórzyć termolifting Zaffiro przynajmniej 4, a nawet do 7 razy. Między każdym zabiegiem zachowuj miesięczne przerwy. Tyle czasu potrzebuje twoja skóra, aby zregenerować się po naświetlaniu.

Jeśli chodzi o czas trwania pojedynczej wizyty, zależy on w dużej mierze od salonu, do którego się udajesz. Zaffiro można wykonywać na różnych partiach ciała – właściwie wszędzie, nie tylko na twarzy. Obszar skóry, jaki poddajesz zabiegowi, także wpływa na czas jego trwania. Może to być 15 minut lub nawet cała godzina. 

Zaffiro – efekty

Efekty Zaffiro zależne są przede wszystkim od twojej skóry oraz liczby powtórzeń. Możesz jednak liczyć na zniewalające rezultaty. Zaffiro usprawnia mikrokrążenie, dotlenia głębokie warstwy twojej skóry, pomaga transportować substancje odżywcze pomiędzy komórkami i niszczy wolne rodniki. Jest to zabieg biostymulacji fotochemicznej i fotojonizującej. 

Zabieg Zaffiro jest działaniem anti-aging, który nie wymaga właściwie żadnego okresu rekonwalescencji. Efekty Zaffiro jakie zauważysz już po jednej wizycie, to:

  • rozświetlenie skóry,
  • odmłodzenie,
  • obkurczenie skóry brzucha u kobiet po porodzie lub szybkiej utracie masy ciała przy intensywnym odchudzaniu,
  • poprawiony owal twarzy,
  • jednoczesny lifting i pielęgnacja cery,
  • podniesienie opadających policzków,
  • gęstsza i przyjemniejsza w dotyku skóra,
  • wygładzone i mniej widoczne zmarszczki na twarzy,
  • poprawienie wyglądu opadających z wiekiem piersi oraz skóry dekoltu.
Zobacz też:
Operacje biustu – najpopularniejsze metody powiększające biust

Zaletą takiego liftingu jest też jego uniwersalność. Nadaje się on nawet do cery naczynkowej i delikatnej. Możesz używać Zaffiro także do optycznego podniesienia skóry piersi, ramion czy też brzucha.

Zaffiro – cena urządzenia

Jeśli rozważasz kupno takiego sprzętu do swojego gabinetu, warto wyposażyć się u sprawdzonych dostawców. W takim przypadku, masz pewność, że dostajesz najlepszą jakość za swoje pieniądze. Dbanie o satysfakcję i zdrowie twoich klientów jest oczywiście zawsze na pierwszym miejscu. Urządzenie Zaffiro jest wyposażone w podstawową głowicę IR, ale też w peeling wodny. Dzięki niemu sprawisz, że efekty Zaffiro będą jeszcze lepsze i bardziej widoczne.

Pozostaje więc jedno pytanie – jaka jest cena urządzenia Zaffiro? Biorąc pod uwagę, że jest to nowoczesna, zaawansowana technologia – trzeba się liczyć z dość wysokimi cenami. Jest to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Cena urządzenia Zaffiro używanego lub starszego modelu waha się około 50 tys. zł. Jeśli natomiast chodzi o nowsze modele, możesz zapłacić za nie nawet 90 tys. zł. Jest to jednak opłacalny wydatek – inwestycja w twój gabinet, która z czasem oczywiście się zwróci.

Zaffiro – cena zabiegu

Jeśli nie prowadzisz własnego salonu kosmetycznego, cena urządzenia Zaffiro prawdopodobnie cię nie interesuje. W twoim przypadku lepiej skorzystać z Zaffiro ITP podczas wizyty w profesjonalnym salonie. Zakup takiej technologii na prywatny użytek wcale ci się nie opłaci. Warto powierzyć wykonanie zabiegu wyspecjalizowanej, doświadczonej kosmetyczce.

Ile będzie cię kosztował termolifting Zaffiro w profesjonalnym gabinecie? W tym przypadku także musisz liczyć się z kosztami – choć nie aż tak wysokimi, jak przy zakupie urządzenia. Pojedyncza wizyta i naświetlanie niewielkiego obszaru ciała będzie kosztować cię około 500 zł. Zaffiro na całą twarz lub większą część ciała może przekroczyć 1000 zł.

Zdecydowanie bardziej opłacalne jest wykonanie serii zabiegów. Po kilkukrotnym naświetlaniu zauważysz też znacznie lepsze efekty Zaffiro. Wiele klinik oferuje korzystne pakiety i zniżki przy opłaceniu z góry kilku comiesięcznych zabiegów. Płacąc w taki sposób, możesz zaoszczędzić nawet prawie połowę kwoty za pojedynczą wizytę!

Thermolifting Zaffiro jest zabiegiem przeznaczonym dla osób, które zauważyły spadek produkcji kolagenu w swoim ciele. Efekty Zaffiro są porównywalne z chirurgicznym zabiegiem plastycznym, jednak jego wykonanie jest zdecydowanie mniej inwazyjne. Wykonanie Zaffiro na twarz, dekolt lub całe ciało pozwoli ci cieszyć się jędrną i elastyczną skórą. Umów się na wizytę do najbliższego salonu i przekonaj się o sile Zaffiro!Powiązane artykuły:
Archiwum: kwiecień 2021