Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
estetico.pl
ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
[email protected]

Mariusz Michalski

Mariusz Michalski
Redaktor Naczelny

Joanna Miś

Joanna Miś
Redaktor

Karierę rozpoczęła niefortunnie na studiach budownictwa. Jednak los chciał inaczej i z wykształcenia (i zamiłowania) jest kosmetolożką. Uważa, że dbanie o skórę nie kończy się na odpowiedniej pielęgnacji. Holistyczne podejście do człowieka to coś, co jest jej bardzo bliskie i dotyczy każdej sfery jej życia. Pogłębia swoją wiedzę na temat trądziku, który dotyka nie tylko młodzieży, ale i dorosłych. Od niedawna pełni nową rolę – mamy.

Justyna Jakubczyk

Justyna Jakubczyk
Redaktor

Interesuje się tematami dotyczącymi urody i pielęgnacji. Lubi o siebie dbać jak każda kobieta. Jej pasją jest odkrywanie urodowych trików, które przynoszą zaskakujące efekty!

Magdalena Złoczewska

Magdalena Złoczewska
Redaktor

Posiada wieloletnie doświadczenie i pasję pisarską. Tworzenie było jej pierwszą miłością. Ukończyła filologię angielską i publikuje teksty w obu językach. Najchętniej pisze w tematyce beauty i lifestyle – uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W wolnym czasie zgłębia naturalne metody pielęgnacji ciała – zdrowe odżywianie, ziołolecznictwo i jogę. Uwielbia aktywny odpoczynek na łonie natury lub wśród średniowiecznej architektury.

Milena Bizoń

Milena Bizoń
Redaktor

Autorka tekstów z wieloletnim doświadczeniem. Kreatywna dusza z niespokojnym charakterem i milionem pomysłów. Od urodzenia mieszkanka Dolnego Śląska, od zawsze zakochana w słowie pisanym. Od najmłodszych lat tworzyła, a pierwsze poważne doświadczenia w pisaniu zdobywała już jako nastolatka. Pisze głównie teksty z kategorii FMCG, healthcare, lifestyle i beauty. Prywatnie miłośniczka kóz, serowarstwa i dziergania.

Amanda Lewek

Amanda Lewek
Redaktor

Z wykształcenia nauczycielka języka angielskiego, filmoznawczyni i medioznawczyni. Interesuje się zdrowym odżywianiem; uważa, że jest ono podstawą utrzymania organizmu w dobrej formie. Od wielu lat uprawia jogę. Świadoma pielęgnacja i znajomość potrzeb organizmu to jej zdaniem podstawa pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. W wolnych chwilach zdobywa wiedzę o ziołach i tworzy kompozycje florystyczne dla siebie i bliskich.

Wiktoria-Ciesielska-

Wiktoria Ciesielska
Redaktor

Pasjonatka kosmetologii i medycyny estetycznej, swoją wiedzę nieprzerwanie pogłębia od 15 lat. Z zawodu i zamiłowania jest kosmetyczką, prywatnie uwielbia testować nowe urządzenia i produkty makijażu i pielęgnacji ciała. Wolny czas wypełnia jej praca, pasja i rodzina.