Dziedzina medycyny, jaką jest chirurgia plastyczna, stale się rozwija. Nie da się zaprzeczyć, że prawie każdy człowiek walczy z jakimiś indywidualnymi kompleksami i dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Twoim marzeniem są jędrne i krągłe pośladki? Jeśli tak, możesz zdecydować się na implanty pośladków.Ten zabieg często wybierają osoby, które są szczupłe, nie mają rozwiniętych mięśni pośladkowych i pragną natychmiastowych efektów bez ćwiczeń. Implanty w pośladkach z pewnością przyniosą oczekiwane efekty i pośladki staną się uwypuklone i jędrne. Jest to jednak operacja wykonywana w pełnym znieczuleniu ogólnym i niesie ze sobą ryzyko różnych powikłań. Właśnie dlatego trzeba zadać sobie pytanie, czy efekt jest tego wart. Na czym polega powiększanie pośladków? Jakie efekty możesz uzyskać, jeśli zdecydujesz się na operację plastyczną pośladków? Jakie są przeciwwskazania do zabiegu? Na te i wiele innych nurtujących cię pytań znajdziesz odpowiedź w dalszej części artykułu. 

Na czym polega zabieg powiększania pośladków implantami? Ile trwa rekonwalescencja?

implanty posladkow na czym polega zabieg

Wiele osób oczekuje natychmiastowych efektów, jednak z pewnością jeden trening na siłowni nie sprawi, że uzyskasz piękne i zgrabne ciało. Potrzeba do tego sporo determinacji i ciężkiej pracy. Nie każdy ma na to ochotę i wiele osób woli iść drogą na skróty – tu właśnie z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. Warto najpierw dokładnie dowiedzieć się, na czym polega zabieg powiększania pośladków za pomocą implantów silikonowych. 

Implanty w pośladkach pomogą ci właściwie w jeden dzień spełnić marzenie o krągłej i jędrnej pupie.Oczywiście po zabiegu potrzeba jeszcze trochę czasu na rekonwalescencję, zagojenie się blizn czy redukcję opuchlizny. Dzięki operacji plastycznej możesz uzyskać pożądany efekt bez ciężkich treningów, choć jak już zostało wspomniane, jest to droga na skróty. Zabieg jest nieco podobny do bardzo popularnych operacji powiększania piersi. Zarówno w przypadku implantów piersi, jak i pośladków trzeba wybrać odpowiedni kształt i rozmiar – do dyspozycji są implanty okrągłe lub profilowane. Warto zaznaczyć, że jest to operacja, którą przeprowadza się w pełnej narkozie pacjenta.

Powiększanie pośladków – jakich efektów możesz się spodziewać?

implanty posladkow jakich efektow mozesz sie spodziewac 1

Zastanawiasz się pewnie, jakich efektów możesz się spodziewać, jeśli zdecydujesz się na operację plastyczną pośladków. Jej celem jest przede wszystkim uwydatnienie tej części ciała, nadanie jej krągłości, zwiększenie objętości i napięcie skóry. Ponadto podczas zabiegu powiększania pośladków można także usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z tylnych partii ciała. 

Czy możesz zyskać coś jeszcze oprócz jędrnych i dużych pośladków? Z pewnością taki zabieg może wpłynąć pozytywnie na poczucie własnej wartości i wzrost pewności siebie. To z kolei poprawia kontakty z partnerem czy znajomymi. Osoba, która pozbędzie się kompleksów, nie będzie już unikała relacji z innymi, otworzy się zarówno na ludzi, jak i nowe wyzwania dnia codziennego. 

Zobacz też:
Odsysanie tłuszczu – na czym polega taki zabieg? Sprawdź, czym jest liposukcja i jakie są jej skutki

Implanty pośladków – dla kogo?

Powiększenie pośladków implantami to z pewnością zabieg nie dla każdego. Kto zatem może wykonać operację plastyczną pośladków? Do zabiegu oczywiście kwalifikuje lekarz, który będzie ją przeprowadzał. Z powiększania pośladków korzystają przede wszystkim osoby, które mają płaską pupę, a jej skóra jest obwisła i wiotka. Nie da się zaprzeczyć, że implanty w pośladkach pomogą ci uzyskać wymarzone efekty. Jednak jest to zabieg inwazyjny, który może powodować wiele powikłań, dlatego trzeba dokładnie przemyśleć swoją decyzję. Niezbędne jest także wykonanie szeregu badań – jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, może okazać się, że nie będziesz mógł zrealizować swoich planów. 

implanty posladkow dla kogo

Przeciwwskazania do wszczepienia implantów w pośladki

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu powiększenia pośladków implantami? Istnieją pewne ograniczenia, które mogą uniemożliwić ci podejście do tej operacji. Jeśli trzy miesiące przed zabiegiem wystąpił u ciebie: zawał serca, udar mózgu, różne urazy lub przeprowadzano rozległe operacje, wtedy lekarz może ci odmówić kwalifikacji. Zabiegów nie wykonuje się także u osób chorych na cukrzycę, nowotwory, borykających się z zakażeniami czy stanami zapalnymi. Lekarz zezwoli na zabieg, jeśli twój ogólny stan zdrowia jest dobry oraz nie cierpisz na choroby, które mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia powikłań. 

Plastyka pośladków – cena zabiegu medycyny estetycznej

Myślisz o implantach pośladków? Nie da się ukryć, że ich cena jest dosyć wysoka. Waha się od około 12 000 do 25 000 zł. Oczywiście są to poglądowe ramy, gdyż każda klinika wykonująca zabiegi wszczepiania implantów ma swój indywidualny cennik. Decydując się na ten zabieg, nie kieruj się wyłącznie ceną – postaw na sprawdzoną klinikę i najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. 

Implanty pośladków to bardzo popularny zabieg, dlatego decyduje się na niego coraz więcej kobiet. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to bardzo szybki sposób na to, aby uzyskać zgrabne i jędrne pośladki. Jednak decyzja powinna być bardzo dobrze przemyślana i przede wszystkim zabieg powinien być wykonany w sprawdzonej klinice przez lekarzy, których możesz obdarzyć zaufaniem.Powiązane artykuły:
Archiwum: październik 2021