PicoSure to urządzenie niezwykle zaawansowane technologicznie, które pozwala wypracować zadowalające rezultaty w zakresie kondycji skóry, skutecznie zwalczając jej problemy takie jak utrata elastyczności czy też zmarszczki. Poza walką z oznakami starzenia, laser PicoSure skutecznie usuwa tatuaże, przywracając skórze pożądany wygląd.

PicoSure – nowoczesny sposób na poprawę wyglądu skóry

PicoSure to nowoczesne urządzenie, wykorzystujące w swoim działaniu technologię pikosekundową. Emituje on ultrakrótkie impulsy laserowe, dzięki którym ryzyko przegrzania skóry jest bardzo niewielkie, co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo jego działania. Poza tym, że laser ten jest niezwykle skuteczny, jego zastosowanie jest zdecydowanie mniej bolesne, niż ma to miejsce w przypadku laserów innego rodzaju. Wszystko to sprawia, że laser PicoSure jest bardzo chętnie wykorzystywany w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych.

Zastosowanie lasera PicoSure

Działanie nowoczesnego lasera PicoSure wykorzystuje się przede wszystkim do skutecznego usuwania tatuaży oraz walki z oznakami starzenia się skóry twarzy. W jednym i drugim wypadku urządzenie sprawdza się doskonale. Pomaga pozbyć się niechcianych tatuaży, a także zwalczyć widoczne na skórze zmarszczki, uelastycznić i poprawić jędrność skóry, pobudzając jej komórki do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra wygląda lepiej, a jej kondycja zostaje widocznie wzmocniona.

Laser PicoSure to przykład nowoczesnego urządzenia o szerokim zastosowaniu. Z jego działania powinny skorzystać osoby, które chcą skutecznie pozbyć się tatuaży i zredukować oznaki starzenia się skóry. Powiązane artykuły:
Zobacz też:
Laser ablacyjny to najskuteczniejsza metoda redukcji zmarszczek oraz blizn. Dowiedz się jakich efektów możesz się spodziewać!
Archiwum: lipiec 2022