Zmarszczki pojawiające się wraz z wiekiem związane są z utratą nawilżenia i elastyczności skóry. Aby temu zapobiec, a także opóźnić procesy starzenia, warto sięgnąć po preparaty, które likwidują pierwsze zmarszczki i działają odmładzająco. Jednym z nich jest Neauvia Hydro Deluxe stosowana w mezoterapii igłowej. Zabieg daje dobre efekty, które są widoczne przez długi czas.

Neauvia Hydro Deluxe – co to takiego?

To wysokiej jakości preparat stosowany w celu odmłodzenia, wygładzenia i uelastycznienia skóry. Może być stosowany zarówno na twarz jak również szyję i dekolt,a także dłonie czy stopy. Zawiera najwyższej jakości kwas hialuronowy pozyskany z bakterii Bacillus subtilis, dzięki czemu nie powoduje odczynów alergicznych i zapalnych. Nie tylko koryguje i wypełnia istniejące zmarszczki, ale także poprawia ogólną kondycję skóry. Zawarte w preparacie substancje takie jak 0,01% hydroksyapatytu, glicyna i prolina wpływają na produkcję i odnowę włókien kolagenowych. Po zabiegu skóra jest nawilżona, elastyczna i zregenerowana.

Zabieg mezoterapii igłowej – na czym polega?

Mezoterapia igłowa to zabieg w czasie którego w powierzchniowe warstwy skóry podawany jest specjalny preparat. Ukłucia wykonywane są cienką igłą w wyznaczonych wcześniej miejscach. Zabieg nie jest bardzo bolesny, jednak istnieje możliwość wcześniejszego znieczulenia skóry specjalnym żelem chłodzącym. Zazwyczaj czas zabiegu to ok. 30-60 min. Po zabiegu skóra jest wrażliwa na promieniowanie, dlatego lekarz zabezpiecza ją kremem z filtrem UV.

Preparaty z kwasem HA – jakie mają zastosowanie?

Preparaty do wypełnień są szeroko stosowane w medycynie estetycznej, nie tylko do niwelowania zmarszczek. Dlaczego są tak popularne? Dzięki nim możliwe jest wykonywanie następujących zabiegów:

 • wyrównanie konturu lub nieznaczne powiększenie ust;
 • wypełnienie policzków;
 • ujędrnienie wiotczejącej skóry na szyi i dekolcie;
 • podniesienie kącików ust;
 • konturowanie linii szczęki;
 • niwelowanie zmarszczek mimicznych tzw. kurzych łapek lub zmarszczek palacza;
 • poprawa elastyczności i jędrności dłoni, łokci i kolan.

Wskazania do zabiegu Neauvia Hydro Deluxe

Wskazaniem do zabiegu mezoterapii z zastosowaniem produktu Neauvia Hydro Deluxe są wszelkiego rodzaju zmarszczki. Mezoterapia jest wskazana również przy pierwszych oznakach starzenia, wiotkiej i pozbawionej elastyczności skórze, przyspieszonemu starzeniu w wyniku nadmiernego opalania. Dobre rezultaty daje również zastosowanie tej metody profilaktycznie.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu?

Neauvia Hydro Deluxe dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego doskonale wypełnia ubytki w tkance skóry. Dzięki temu, możliwe jest spłycenie zmarszczek i istniejących bruzd. Aminokwasy zawarte w preparacie przyczyniają się do odbudowy i regeneracji włókien kolagenowych w skórze. Dzięki temu poprawia się sprężystość i jędrność skóry. Skóra jest dobrze nawilżona i pełna blasku. Poprawa wyglądu i kondycji skóry widoczna jest zaraz po zabiegu, a efekt utrzymuje się nawet do kilkunastu miesięcy. Zaleca się wykonanie 4 zabiegów w odstępach trwających około 3 tygodnie.

Zobacz też:
Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych, czyli najskuteczniejsza metoda leczenia nierówności skóry na twarzy

Zalecenia po zabiegu Neauvia Hydro Deluxe

Po zabiegu duże znaczenie odgrywa odpowiednia ochrona. Skóra może być podrażniona, zaczerwieniona lub obrzęknięta, dlatego dobrze jest dodatkowo stosować kremy z filtrami ochronnymi. Ponadto nie zaleca się korzystania z sauny i solarium. Należy unikać zbyt długiego przebywania na słońcu, oraz pamiętać o odpowiednim nawodnieniu.

Przeciwwskazania do wykonania Neauvia Hydro Deluxe

Choć Neauvia Hydro Deluxe jest polecana zarówno przy głębszych zmarszczkach jaki i profilaktycznie, istnieją sytuacje w których nie należy przystępować do zabiegu. Należą do nich:

 • stany zapalne skóry, m.in. trądzik;
 • opryszczka;
 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • wrodzona skłonność do bliznowców;
 • nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu;
 •  alergia;
 • zbyt płytkie unaczynienie skóry;
 • cukrzyca;
 • nowotwory;
 • choroby autoimmunologiczne;
 • problemy z krzepliwością krwi.

Neauvia Hydro Deluxe – przygotowanie do zabiegu

Zabieg jakim jest mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe nie wymaga specjalnych przygotowań, ani dodatkowych badań laboratoryjnych. Poprzedza go jednak konsultacja lekarska w czasie której lekarz wraz z pacjentem ustalają obszary, które wymagają korekty lub wygładzenia. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.Należy jednak pamiętać, że skóra jest podrażniona jeszcze przez kilka dni. Mogą pojawiać się siniaki lub zaczerwienienia. Zazwyczaj ustępują one w ciągu kilku dni samoistnie. Pamiętaj jednak, by unikać słońca, a skórę zabezpieczać kremem z filtrem ochronnym.

Neauvia Hydro Deluxe – cena zabiegu

Cena za zabieg z zastosowaniem preparatu Neauvia Hydro Deluxe zależy od ilości płynu, który będzie potrzebny do wypełnienia i ujędrnienia skóry. Za 1 ml płynu można spodziewać się kwoty od 500 do 700 zł za jeden zabieg. Za 2,5 ml można zapłacić od 900 do 1750 zł. Z kolei 5 ml to kwota rzędu 900-3500 zł. Zazwyczaj dla osiągnięcia jak najlepszego efektu zaleca się serii 3 zabiegów.

Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe – gdzie wykonać?

Mezoterapia z zastosowaniem produktów Neauvia Organic jest coraz bardziej popularna. Największa zaletą jest nie tylko korekta ubytków, ale również zwiększenie ilości kolagenu w skórze. W większych miastach tj. Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk czy Katowice bez problemu można znaleźć kliniki medycyny estetycznej wykonujące zabiegi mezoterapii.
Zabiegi odmładzające stają się coraz bardziej popularne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są coraz bezpieczniejsze i nie powodują odczynów alergicznych. Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe bazuje na kwasie hialuronowym pozyskanym z nieszkodliwych dla człowieka bakterii. Dzięki temu, przynosi doskonałe efekty i minimum efektów ubocznych. Ta nowatorska metoda stosowana jest do wypełniania i korygowania niedoskonałości.Powiązane artykuły:
Archiwum: sierpień 2022