Zmarszczki mimiczne, czyli rzecz o nieuchronnym procesie starzenia. Jak się ich pozbyć?

Czy starzenie się to temat tabu? Jeszcze kilka lat temu można było tak sądzić. Życie po 50. wyglądało zupełnie inaczej niż obecnie. Czym tak naprawdę jest starzenie? Czy to tylko problem zmarszczek mimicznych i opóźnionego metabolizmu? A może jednak zmarszczki mimiczne powinnaś traktować jako coś dobrego – przecież powstają od śmiechu?

zmarszczki mimiczne

Jak znaleźć odpowiedni nabłyszczacz do włosów? Sprawdź 8 skutecznych porad!

Włosy są atrybutem kobiecości – tak nam mówiono od zawsze, a mężczyźni potwierdzają tą teorię. Być może jesteś tą szczęściarą, której włosy błyszczą się naturalnie, a ty nie musisz nawet kiwnąć palcem. Myjesz, suszysz (albo i nie) i gotowe. Jednak zdecydowana większość kobiet marzy o włosach jak z reklamy. Jak znaleźć dobry nabłyszczacz do włosów i sprawić, by były piękne i błyszczące?

nabłyszczacz do włosów

Jak powiększyć usta bez interwencji lekarza? Przedstawiamy sprawdzone sposoby!

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego jest nadal jednym z popularniejszych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Odchodzi się jednak od nadawania im karykaturalnego i przerysowanego kształtu. Natura wzięła górę! Istnieje wiele sposobów, aby nadać ustom pełne kształty. Domowymi sposobami jesteś w stanie osiągnąć zadowalający efekt. Sprawdź sama!

jak powiększyć usta

Zabieg hifu – czym jest i kto powinien z niego skorzystać?

Technologia HIFU z języka angielskiego oznacza dokładnie „skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym natężeniu”. Głównym czynnikiem fizycznym wykorzystywanym w zabiegach jest obecność ultradźwięków. W kosmetologii stosowana jest od nie tak dawna. W medycynie natomiast wykorzystuje się metodę HIFU od kilkudziesięciu lat, m.in. leczy się nią niektóre nowotwory.

zabieg hifu