Zabiegi na twarz

Lifting podbródka – jakie są jego zalety? Sprawdź, ile kosztuje taki zabieg!

Lifting podbródka to zabieg, który odmłodzi twoją skórę nawet o 10–15 lat! Cieszy się sporą popularnością już od kilku lat. Z naszego artykułu dowiesz się, na czym polega, jakie ma zalety i ile kosztuje.

Dostrzegłeś, że na twojej skórze pojawiają się pierwsze oznaki starzenia? Mogą one być widoczne już nawet w okolicach 25. roku życia! Wówczas skóra staje się wiotka, mniej jędrna i traci kształtny owal. Skutkiem tego jest m.in. opadający podbródek. Na szczęście medycyna estetyczna świetnie radzi sobie z tym problemem, oferując popularny lifting podbródka. Przeczytaj, czym dokładnie jest lifting podbródka!

Czym jest lifting podbródka?

Lifting podbródka polega na pozbyciu się nadmiaru skóry lub tkanki tłuszczowej z podbródka i jego okolic. W ten sposób możliwe jest uzyskanie harmonijnego profilu i linii żuchwy. Jest to inwazyjna procedura, którą wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dlatego pacjenci nie odczuwają żadnego bólu. Zabieg ten najczęściej trwa 1–3 h i zapewnia trwałe efekty (nie ma potrzeby powtarzania liftingu podbródka). Dodatkowo rzadko występują powikłania, choć warto podkreślić, że są one możliwe. Po zabiegu mogą pojawić się np. krwiaki lub infekcje. Ponadto lifting podbródka nie jest możliwy u ciężarnych i kobiet karmiących. 

Jakie zalety ma lifting podbródka?

Zastanawiasz się, czy lifting podbródka to na pewno odpowiedni zabieg dla ciebie? Przedstawiamy ci zatem kilka największych jego zalet:

  • eliminuje nadmiar tkanki tłuszczowej i skóry z okolic szyi oraz brody;
  • ujędrnia skórę twarzy i szyi;
  • znacząco poprawia wygląd twarzy i szyi;
  • odmładza twarz nawet o 15 lat;
  • usuwa drugi podbródek. 

Jakie zabiegi na podbródek są polecane?

Zdecydowanie największą popularnością cieszy się liposukcja, która polega na wykonaniu niewielkich nacięć za uszami i pod brodą oraz odessaniu tłuszczu (za pomocą kaniuli) z danej partii szyi. Można zdecydować się na mniej inwazyjną liposukcję, przeprowadzaną metodą strzykawkową bądź liposukcję laserową. Niektórzy wybierają także nieinwazyjną metodę lipolizy iniekcyjnej, która opiera się na wstrzykiwaniu substancji powodujących rozpad komórek tłuszczowych. Wszystkie te zabiegi zagwarantują efekt liftingu podbródka.

Zobacz też:
Jak zmienić kształt twarzy? Poznaj 3 sprawdzone sposoby

Czy lifting podbródka jest drogi? Cena zabiegu

Lifting podbródka to zabieg, który nie należy do najtańszych, lecz zdecydowanie warto w niego zainwestować. W zależności od tego, jaką wybierzesz klinikę, zapłacisz za niego około 5000 złotych.

Z powyższego artykułu dowiedziałeś się, czym jest lifting podbródka i dlaczego warto z niego skorzystać. Jeśli zatem jesteś zdecydowany na ten zabieg, to czym prędzej znajdź zaufaną klinikę, udaj się na konsultację i razem ze specjalistą ustal plan działania, dzięki któremu możliwe będzie osiągnięcie rewelacyjnych rezultatów. Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne wpisy: