Zabiegi na twarz

Pozbywanie się zmarszczek za pomocą botoksu. Warto?

Korzystanie z kremów na zmarszczki to obecnie nic nadzwyczajnego. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że nikt z nas nie chce widzieć raczej u siebie oznak starzenia się. To właśnie dlatego farbujemy włosy, zakrywany wszelkie przebarwienia na skórze i staramy się spowolnić powstawanie zmarszczek. Czy jednak jesteśmy w stanie faktycznie coś w ten sposób zdziałać? Tak i nie. Na pewno możemy poprawić w ten sposób swoje samopoczucie i samoocenę – a to już dużo. Gdy czujemy się pewniej – wyglądamy też lepiej i każdy w naszym otoczeniu zdaje sobie z tego sprawę.

Warto jednak wiedzieć o tym, że jeżeli chodzi o zmarszczki to same kremy nie są w stanie znacznie nam pomóc. Tutaj chodzi też o to, jak dbamy o swoje ciało – codziennie, w normalnym życiu. Jeżeli naszym sposobem na spędzanie wolnego czasu jest opalanie się na plaży – wtedy tym bardziej kremy w ogóle nie mają szans. Tak samo szkodliwe dla skóry będzie palenie i picie alkoholu. Jeżeli więc już planujemy w jakiś sposób walczyć ze starzeniem – postarajmy się najpierw przestać samodzielnie to przyspieszać. A zamiast kremu – weźmy pod uwagę botoks, który na pewno zadziała szybciej i jest już obecnie stosowany przez wiele kobiet.  

Dlaczego botoks to dobry pomysł? 

Wstrzykiwanie w skórę toksyny botulinowej nie jest może czymś, o czym marzy każda z kobiet – ale panie coraz częściej przekonują się, że w ten sposób można faktycznie zahamować rozwój zmarszczek. Cena takiego zabiegu nie zachęca i konieczność skorzystania tutaj przez specjalistę z igły to także nic przyjemnego – ale na wiele miesięcy możemy pożegnać kremy przeciw zmarszczkom, ponieważ stają się one po prostu całkowicie niepotrzebne.

Botoks w pewnym stopniu paraliżuje naszą twarz – oczywiście na tyle, aby wyglądało to dalej naturalnie i nie było odczuwalne w codziennym życiu. Spójrzmy tutaj na przykład na czoło – umieszczony tam botoks raczej nie będzie przyciągał uwagi, a jeżeli skóra nie będzie się marszczyć to już samo to spowolni rozwój zmarszczek w tym konkretnym miejscu. Tak samo działa to na całej twarzy. Jeśli chcesz zapisać się na botoks Warszawa to dobre miejsce na przeprowadzenie tego zabiegu. 

Ile czasu utrzymują się efekty? 

Nie możemy niestety liczyć tutaj na to, że zmarszczki znikną na zawsze – ale botoks będzie powoli wypłukiwał się z naszego organizmu przez okres nawet całego roku. Na pewno więc nasza twarz nie pokryje się nagle nowymi zmarszczkami, a jeżeli tylko chcemy znowu wykonać botoks Warszawa to miejsce pracy wielu specjalistów, którzy się tego chętnie podejmą. Polecaną placówką jest Projekt Skóra.

Zobacz też:
Skuteczne zabiegi na twarz, które możesz wykonać w gabinecie kosmetycznym. Poznaj najnowsze zdobycze kosmetologii!


Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne wpisy: