Piękne i ponętne usta to marzenie niemal każdej kobiety. Z upływem lat usta mogą stracić swój kształt, jędrność i nawilżenie. Nowoczesna medycyna estetyczna ma jednak sposób, by temu zaradzić. Zabieg Neauvia intense lips pozwala odzyskać sprężystość i przywrócić kształt ustom.

Neauvia intense lips – cechy preparatu

Neauvia intense lips wypełnia i powiększa usta. Stają się bardziej nawilżone, odzyskują jędrność, gładkość i sprężystość. Preparat zawiera wysoce skoncentrowany kwas hialuronowy pochodzący z bakterii Bacillus subtilis. Stężenie kwasu HA wynosi 24 mg/ml co pozwala osiągnąć subtelne efekty w obszarze ust. Zastosowanie nowoczesnej technologii IPN nadaje ustom naturalny wygląd i sprawia, że są odporne na naprężenia mechaniczne.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg poprzedza konsultacja lekarska. Preparat jest aplikowany w czerwień wargową poprzez iniekcję. To sprawia, że po zabiegu może pojawić się bolesność i opuchlizna. Objawy ustępują w ciągu kilku dni samoistnie. Po zabiegu nie należy nakładać makijażu przez ok. 12 godzin. Należy unikać bezpośredniej ekspozycji słonecznej, a także basenu i sauny. Pełny efekt jest widoczny ok.2-3 dni od momentu wstrzyknięcia preparatu. Efektami można cieszyć się do 6 miesięcy. 

Przeciwwskazania do zabiegu

Neauvia intense lips nie może zostać podana u osób które:

  • są nadwrażliwe na kwas HA;
  • mają stan zapalny skóry;
  • widoczną opryszczkę;
  • przyjmują antybiotyki;
  • są w ciąży lub karmią piersią;
  • chorują na schorzenia autoimmunologiczne.

Neauvia intense lips to wysokiej jakości preparat, który pozwala osiągnąć wymarzony efekt powiększonych i gładkich ust. Dzięki technologii IPN usta wyglądają naturalnie, bez efektu napompowania. Kwas hialuronowy obecny w preparacie jest w pełni bezpieczny i nie wywołuje skutków ubocznych.Powiązane artykuły:
Zobacz też:
Lifting podbródka – jakie są jego zalety? Sprawdź, ile kosztuje taki zabieg!