zmarszczki mimiczne

Zmarszczki mimiczne, czyli rzecz o nieuchronnym procesie starzenia. Jak się ich pozbyć?

Czy starzenie się to temat tabu? Jeszcze kilka lat temu można było tak sądzić. Życie po 50. wyglądało zupełnie inaczej niż obecnie. Czym tak naprawdę jest starzenie? Czy to tylko problem zmarszczek mimicznych i opóźnionego metabolizmu? A może jednak zmarszczki mimiczne powinnaś traktować jako coś dobrego – przecież powstają od śmiechu?

Jak powiększyć usta bez interwencji lekarza? Przedstawiamy sprawdzone sposoby!

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego jest nadal jednym z popularniejszych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Odchodzi się jednak od nadawania im karykaturalnego i przerysowanego kształtu. Natura wzięła górę! Istnieje wiele sposobów, aby nadać ustom pełne kształty. Domowymi sposobami jesteś w stanie osiągnąć zadowalający efekt. Sprawdź sama!

jak powiększyć usta

Zabieg hifu – czym jest i kto powinien z niego skorzystać?

Technologia HIFU z języka angielskiego oznacza dokładnie „skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym natężeniu”. Głównym czynnikiem fizycznym wykorzystywanym w zabiegach jest obecność ultradźwięków. W kosmetologii stosowana jest od nie tak dawna. W medycynie natomiast wykorzystuje się metodę HIFU od kilkudziesięciu lat, m.in. leczy się nią niektóre nowotwory.

zabieg hifu

Microblading brwi – na czym polega, jak długo się utrzymuje i ile kosztuje „tatuaż brwi”?

Dziedzina kosmetologii i medycyny estetycznej oferuje nam szereg zabiegów, które mają nas upiększać. Jednym z nich jest microblading brwi, czyli inaczej makijaż permanentny wykonywany tzw. metodą piórkową. W poprawianiu urody powinien być zachowany umiar, a efekt powinien być naturalny. Takie właśnie możliwości oferuje nam microblading.

microblading brwi

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – jak wygląda? Przebieg, cena i skutki uboczne

Powiększanie ust kwasem hialuronowym zapewnia spektakularne efekty – sprawdzi się szczególnie u osób z niewielkimi, wąskimi lub asymetrycznymi wargami. Ile kwasu wstrzyknąć, by nie przesadzić? Gdzie wykonać zabieg – u lekarza medycyny estetycznej czy kosmetyczki? Jak dokładnie przebiega modelowanie ust kwasem hialuronowym? Wyjaśniamy!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym