Kępki rzęs – jak długo się trzymają? Sprawdź, jak zyskać spojrzenie 3D!

Chcesz podkreślić swoje spojrzenie za pomocą akcesoriów takich jak kępki rzęs? Jak długo się trzymają na powiekach to z pewnością pierwsze pytanie, jakie nasuwa ci się na myśl. Zobacz, jak wygląda ich używanie w praktyce!

kępki rzęs jak długo się trzymają

Istnieje wiele różnych metod przedłużania rzęs, które dają różne efekty. Dostępne są kępki rzęs, które możesz aplikować samodzielnie w domu albo też bardziej profesjonalne produkty wymagające skorzystania z usług stylistki. Jeżeli wybierasz się na ważną imprezę i chcesz wyglądać spektakularnie, z pewnością nasuwa ci się sporo pytań dotyczących produktu, jakim są kępki rzęs. Jak długo się trzymają? Sprawdź!

Kępki rzęs – jak długo się trzymają? Zobacz!

Kępki rzęs to doskonały sposób na naturalny makijaż oraz podkreślenie oka. To produkt odpowiedni zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje. Jak przykleić sztuczne rzęsy? Nie stanowi to dużego wyzwania, wystarczy nieco umiejętności oraz praktyki, aby cieszyć się gęstymi rzęsami. Jeśli chodzi o aplikowane w domu kępki rzęs, jak długo się trzymają? Nie są one produktem przeznaczonym do kilkudniowego noszenia. Przeciętna długość ich użytkowania to kilka lub kilkanaście godzin. Zazwyczaj przykleja się je rano i wieczorem ściąga podczas demakijażu. To również doskonały wybór na imprezę, który dopełni eleganckiej stylizacji.

Jak długo trzymają się sztuczne rzęsy?

To, jak długo trzymają się same kępki, w dużej mierze zależy od wielu czynników, między innymi od rodzaju kleju. Wybieraj tylko dobre jakościowo produkty i specjalne preparaty, które mogą być stosowane blisko oczu – w przeciwnym razie może pojawić się alergia. Kolejnym ważnym warunkiem jest umiejętna aplikacja włosków. Należy pamiętać, aby przykleić je do skóry, dokładnie na linii rzęs, a nie bezpośrednio do naturalnych rzęs. Zabieg ten wymaga nieco cierpliwości. Podczas ich użytkowania, staraj się nie pocierać oczu. Odpowiednio zaaplikowane kępki pomogą ci ukryć defekty, takie jak opadająca powieka oraz osiągnąć zalotne i wyraziste spojrzenie.

Zobacz też:
Jak powstają piegi na twarzy i nie tylko? Jak dbać o skórę z piegami?

Przedłużanie rzęs – aplikacja i trwałość

Co jeszcze ma wpływ na długość użytkowania kępek rzęs? Utrzymają one swój wygląd, jeżeli będziesz o nie odpowiednio dbać i prawidłowo przechowywać. Obejmuje to ich precyzyjne zdejmowanie oraz umycie – unikaj jednak kontaktu z wilgocią. O wiele lepiej wykorzystać w tym celu wacik z płynem do demakijażu, który jest w stanie rozpuścić brud i ma właściwości antybakteryjne, zapobiegając rozwojowi mikroorganizmów.

Zdecydowałaś się na kępki rzęs? Jak długo się trzymają na powiekach, nie musi cię już niepokoić. Widzisz, że to szybki i trwały sposób na niezawodny makijaż. Jeżeli jednak zależy ci na efekcie, który utrzyma się kilka dni, sięgnij po produkty dostępne w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne wpisy: