Zabiegi na ciało

Accent prime jako profesjonalny i skuteczny sposób na modelowanie ciała oraz redukcję cellulitu

W gabinetach medycyny estetycznej stosuje się innowacyjną platformę służącą ujędrnianiu ciała – Accent Prime. W nieinwazyjny sposób wpływa na wygląd sylwetki, wyszczupla ją, a przy tym stosuje się ją często również na twarz. Zobacz, czym jest ten zabieg.

Dzięki Accent Prime skóra staje się bardziej napięta. Zabieg wykorzystuje do tego ultradźwięki oraz fale radiowe, których połączenie umożliwia skuteczne i całkowicie bezpieczne usuwanie tkanki tłuszczowej. Poza tym ujędrnienie skóry powoduje, że na dłużej zachowuje ona młodość. Jeśli więc chcesz pozbyć się nadmiarowych centymetrów, postaw na nowoczesne, a jednocześnie sprawdzone rozwiązanie.

Czym jest i jak wygląda zabieg Accent Prime? Na czym polega zastosowana tu technologia ultradźwięków?

accent prime kobieta

Urządzenie to opiera się na zaawansowanej, opatentowanej technologii RF z wykorzystaniem lasera, a jego skuteczność wynika z zastosowania ultradźwięków i fal radiowych. Jego głównym zadaniem jest zmniejszanie ilości tkanki tłuszczowej i kształtowanie sylwetki. Oprócz tego poprawia stan skóry, w związku z czym ujędrnia ją i zmniejsza rozstępy.

Zabiegi są bardzo nowoczesne, ponieważ US (fale ultradźwiękowe) zawierają w sobie poprzeczną falę radiową unipolarną o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz) i falę podłużną. Choć wszystko to brzmi skomplikowanie, w rzeczywistości cały proces opiera się na tym, że fale traktują błony komórek tłuszczowych napięciem. W ten sposób doprowadzają do pęknięcia błon adipocytów i wysokiego poziomu kawitacji. Dodatkowo fale usprawniają przepływ limfy w naczyniach limfatycznych i przyspieszają metabolizm w tkankach. To powoduje sprawniejszy transport trójglicerydów do wątroby.

Co jeszcze warto wiedzieć o Accent Prime? Między innymi to, że w platformie tej korzysta się z ciepłych i zimnych ultradźwięków, dlatego właśnie nie ma tu mowy o zbytnim przegrzaniu się skóry. Same fale nie niszczą innych tkanek, a wpływają jedynie na tkankę tłuszczową. Poza laserem stosowane są tu też głowice masujące, które działają korzystnie na strukturę skóry i naturalną syntezę kolagenu. 

Jakie są wskazania dla zastosowania urządzenia Accent Prime?

accent prime bielizna

Ta platforma zabiegowa polecana jest w szczególności osobom, które walczą z gromadzącą się miejscowo tkanką tłuszczową, gdyż głowice działają selektywnie na wybrany obszar. Jest to więc wsparcie dla wszystkich odchudzających się, stosujących diety i trenujących, których głównym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Poza tym wskazaniem jest występowanie cellulitu, zwłaszcza że trudno jest się go pozbyć własnymi siłami, nawet przy zdrowym stylu życia.

Z uwagi na właściwość ujędrniania skóry, zabieg poleca się przy mało jędrnej, wiotkiej skórze. Często jest to pomocne właśnie w przypadku, gdy zmienia się masa ciała, także po ciąży, gdyż wtedy skóra się rozciąga i traci elastyczność. Dodatkowo warto zdecydować się na to rozwiązanie nie tylko jeśli chodzi o ciało, ale także o twarz. Urządzenie wygładza bowiem zmarszczki, spłyca bruzdy i redukuje widoczność blizn. Wpływa też na zniwelowanie przebarwień oraz ujednolica kolor skóry.

Zobacz też:
Jonoforeza w kosmetyce jest powszechnie stosowanym bezpiecznym zabiegiem z wykorzystaniem sił pola elektrycznego

Accent Prime polecany jest także, gdy chcesz:

– zredukować tak zwany drugi podbródek i wyostrzyć owal twarzy;

– ujędrnić pośladki, wewnętrzną stronę ud, brzuch czy ramiona;

– pozbyć się cellulitu;

– wygładzić nierówności skóry.

Przebieg zabiegu z wykorzystaniem technologii Accent Prime RF

W zabiegu RF wykorzystuje się głowicę, która ma za zadanie skrócić czas trwania procesu, gdyż w trakcie 20 minut jest w stanie „opracować” aż 300cm2 skóry! Ultradźwięki rozgrzewają równomiernie tkanki. Urządzenie posiada też profesjonalny system chłodzący, dlatego zabieg jest całkowicie bezpieczne.

Sesja bazuje na dwóch fazach, w których używa się zupełnie innych głowic, by skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Pierwsze część, czyli tak zwana przedterapeutyczna to taka, gdzie głowica tworzy ultradźwięki podnoszące temperaturę tkanki tłuszczowej do 40 stopni Celsjusza. W drugiej części zwalcza się komórki tłuszczowe przy ciągłym stosowanie temperatury 40 stopni Celsjusza i resetowanie energii akumulacyjnej.

Co ważne, do zobaczenia pierwszych rezultatów wystarczy już jeden zabieg, aczkolwiek warto zastosować całą serię, ponieważ wówczas systematycznie odbudowywane są włókna kolagenowe, co zwiększa jędrność skóry. Istotną zaletą zabiegu jest to, że nie wymaga on absolutnie żadnego okresu rekonwalescencji.

accent prime brzuch

Jakie są przeciwwskazania dla zabiegu z wykorzystaniem radiowych fal?

Zabiegu nie wykonuje się u kobiet będących w ciąży oraz u tych, które karmią piersią. Poza tym bezwzględnym przeciwwskazaniem jest posiadanie rozrusznika serca, a także wszelkie choroby wątroby i nerek. Oprócz tego wykluczającymi chorobami są te związane z mięśniem sercowym czy z nowotworami. Nie należy także stosować urządzenia Accent Prime, gdy w miejscu, na którym ma być wykonywany zabieg, występuje stan zapalny.Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne wpisy: