Trudno o bardziej seksowny kobiecy tatuaż niż ten wykonany pod biustem, czyli tzw. underboob tattoo. Jest dyskretny, gdyż przez większość czasu widoczny widzi go wyłącznie jego właścicielka. Pokazanie go na przykład na plaży zawsze przyciąga spojrzenia. Kto może zdecydować się na tatuaże pod biustem, jakie są ich przykładowe wzory i czy ich wykonanie jest bolesne? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Tatuaż pod piersiami – dla kogo będzie odpowiedni? Czy tatuaże w okolicach żeber nadają się dla każdego?

Tatuaz pod piersiami–dla kogo bedzie odpowiedni 1

Tatuaże damskie wykonywane pod biustem są bardzo zmysłową ozdobą ciała. Uważa się, że nadają się one przede wszystkim dla pań o szczupłej figurze, które chcą podkreślić kształt swoich piersi. W powszechnym przekonaniu tylko odważne oraz pewne siebie kobiety decydują się na takie tatuaże. Czy rzeczywiście tak jest?

Prawda jest taka, że wzory, także te robione w okolicach żeber i pod biustem są trendy i nadają się dla każdego. Nie ma znaczenia, czy dana kobieta jest szczupła, czy cechuje ją odwaga, czy raczej nieśmiałość – piękny seksowny tatuaż pod piersiami będzie pasował każdemu.

Tatuaże w okolicy biustu mogą przyjmować różne formy. Ograniczają cię tylko wyobraźnia i umiejętności tatuażysty! Jakie wzory pod piersiami wykonuje się najczęściej?

Tatuaż pod piersią – napis i cytaty

Tatuaż napis w miejscu pod piersiami jest jednym z popularniejszych wzorów wykonywanych na ciele. Najchętniej wybierane są słynne cytaty oraz maksymy, przeważnie po angielsku i łacinie. Jeżeli myślisz o takim tatuażu, upewnij się co do jego znaczenia i poprawnej pisowni!

Tatuaż w miejscu pod piersiami – kwiat lotosu

Kwiat lotosu to wzór ceniony w kulturze buddyjskiej i hinduistycznej. Ten damski tatuaż symbolizuje czystość, kobiecość i duchowość. Nic dziwnego, że tatuaż pod piersią przedstawiający delikatną kompozycję z kwiatami lotosu to jeden z najczęściej wybieranych motywów. Prezentuje się naprawdę przepięknie!

Tatuaż pod piersią – skrzydła ptaków

Tatuaże z motywem skrzydeł pojawiają się zwykle na plecach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby przenieść je na skórę pod biustem. Zarówno same skrzydła, wkomponowane w gustowny wzór, jak i na przykład sylwetki ptaków, które są symbolami wolności, mogą stanowić piękną ozdobę ciała.

Tatuaże pod biustem – motyw diamentu

Panuje przekonanie, że każda kobieta kocha biżuterię. Nie da się ukryć, że motyw kryształów, diamentów i innych kosztowności bardzo często pojawia się w formie seksownego tatuażu pod biustem. Zaletą takiego wzoru jest możliwość łączenia ze sobą elementów w różnej kolorystyce, np. kolorowego kamienia szlachetnego z czarnobiałym ornamentem wokół. Takie tatuaże przyciągają spojrzenia – nie tylko mężczyzn.

Zobacz też:
Usuwanie tatuażu – wszystko, co musisz wiedzieć przed przystąpieniem do takiego zabiegu

Seksowny tatuaż pod piersiami – czy jego wykonanie boli?

Seksowny tatuaz pod piersiami czy jego wykonanie boli

Przed wykonaniem tatuażu wiele osób powstrzymuje wizja bólu. Panuje przekonanie, że procedura ta jest wyjątkowo nieprzyjemna. Rzeczywiście, tatuowanie może powodować dyskomfort. Należy jednak pamiętać, że wiele zależy zarówno od progu bólu poszczególnych osób, jak i miejsca na ciele, w którym będzie widniał wzór. 

Jak wygląda to w przypadku obszaru pod biustem?

Delikatny obszar pod biustem

Klatka piersiowa, okolice mostka i żeber to wyjątkowo unerwione miejsca. Obszar pod biustem nie zawiera wiele tkanki tłuszczowej ani mięśniowej, a skóra jest cienka i delikatna. Łatwo jest też wyczuć poszczególne kości.

Wszystkie te cechy sprawiają, że seksowne kobiecie tatuaże pod biustem są jednymi z boleśniejszych do wykonania. Igła maszynki, zagłębiając się w ciało, niemal styka się z kośćmi, co znacząco zwiększa twój dyskomfort. Gęste rozmieszczenie zakończeń nerwowych również powoduje bardzo duży ból. Chociaż jego stopień może różnić się u poszczególnych osób, występuje zawsze – to dla wielu osób na tyle poważny problem, że rezygnują z tatuowania tych okolic.

Marzenie o tatuażu pod biustem dotyczy wielu kobiet. Wzory wykonane w tych okolicach są seksowne i przyciągają spojrzenia. Jeżeli i ty zastanawiasz się nad takim tatuażem, dobrze przemyśl swoją decyzję. Chociaż bez wątpienia jest to piękna ozdoba ciała, to jej wykonanie może być bardzo bolesne.

Tatuaże pod biustem – zdjęcia przedstawiające róże, mandale i inne wzory

tatuaze pod biustem galeria2Tatuaże pod biustem – Amelia Z,

tatuaz pod biustem galeria1Tatuaże pod biustem – Kornelia T.

tatuaze pod biustem galeria4Tatuaże pod biustem – Zuza P.

Tatuaz pod biustem galeria6Tatuaże pod biustem – Julia G.

Tatuaze pod biustem galeria 5Tatuaże pod biustem – Karolina K.

tatuaz pod biustem galeria3Tatuaże pod biustem – Aleksandra O.

Tatuaze pod biustem galeria 4Tatuaże pod biustem – Lena C.

Tatuaze pod biustem galeria 7Tatuaże pod biustem – Renata W.

Tatuaze pod biustem galeria 6Tatuaże pod biustem – Małgosia B.Powiązane artykuły:
Archiwum: luty 2022