Sculpsure to najnowsza technologia wykorzystująca laser nowej generacji do skutecznej walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dzięki poddaniu się temu nieinwazyjnemu zabiegowi szybko i bezboleśnie osiągniesz wymarzoną sylwetkę. 

Sculpsure – jak działa?

Sculpsure to zdecydowanie najszybsza i najbezpieczniejsza metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała. Działanie lasera ukierunkowane jest na usunięcie uporczywych złogów tłuszczowych, które bardzo ciężko wyeliminować tradycyjnymi sposobami takimi jak ćwiczenia czy dieta. Sculpsure to nic innego jak laser diodowy najnowszej generacji, skutecznie zwalczający nagromadzone komórki tłuszczowe, które są usuwane z organizmu w sposób całkowicie naturalny. Dzięki temu rozwiązaniu można osiągnąć upragnioną sylwetkę bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

Jak wygląda zabieg sculpsure?

Cały zabieg redukcji tkanki tłuszczowej polega na podgrzewaniu za pomocą aplikatorów lasera tkanek tłuszczowych do temperatury przekraczającej 40 stopni. Jednocześnie laser posiada funkcję chłodzenia, dlatego podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia warstw skóry. Natomiast wysoka temperatura aplikatorów umożliwia dostanie się wiązki lasera w głąb skóry, nawet do 3 cm i rozbicie zalegających złogów tłuszczowych. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a po jego wykonaniu nie trzeba poddawać się rekonwalescencji.

Efekty zabiegu są widoczne niemal natychmiast. Tkanka tłuszczowa zostaje widocznie zredukowana, co pozwala wyszczuplić wybrane partie ciała. Co więcej, zabieg przy użyciu lasera sculpsure nadaje skórze sprężystości i elastyczności, dzięki czemu wygląda ona zdecydowanie młodziej.

Sculpsure – przeciwwskazania

Głównym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest:

  • mechaniczne uszkodzenie naskórka w miejscu, które ma zostać poddane zabiegowi;
  • choroba nowotworowa;
  • ciąża i okres laktacji.

Zabieg sculpsure to świetna propozycja dla tych, którzy chcą skutecznie wysmuklić sylwetkę w sposób szybki i skuteczny.

Zobacz też:
Sonoqueen – niechirurgiczny lifting twarzy i ciała. Poznaj innowacyjną technologię sonoqueen hifu!


Powiązane artykuły:
Archiwum: lipiec 2022