Dermedic: marka stworzona z doświadczenia dermatologów

Jak znaleźć wartościowe kosmetyki pomiędzy licznymi produktami pielęgnacyjnymi? Zwrócić uwagę na markę, po jaką sięgasz. Co sprawia, że warto postawić na Dermedic? Kupując dermokosmetyki tej firmy, możesz mieć pewność, że wybierasz produkty, które tworzone są zgodnie z najnowszą wiedzą dermatologiczną i przy wykorzystaniu światowych technologii. Przekłada się to na bezpieczeństwo i zaufanie względem jakości, jakie gwarantuje marka — nic więc dziwnego w tym, że jej produkty są tak chętnie polecane przez dermatologów.

Dlaczego jeszcze dermokosmetyki Dermedic będą wartościowym zakupem? Przemawia za nimi doskonała jakość, zarówno pod kątem wytwarzania, jak i składu. Marka kieruje się bowiem zasadą „minimum składników — maksimum efektów”, dlatego też w jej produktach znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane składniki, charakteryzujące się doskonałym działaniem. A co więcej: Dermedic to wiele różnorodnych linii kosmetyków, dzięki czemu mogą posłużyć przy różnego rodzaju dolegliwościach skórnych.

Dermokosmetyki Dermedic: dla kogo?

Dermokosmetyki Dermedic to produkty specjalistyczne, dlatego też sprzedawane są wyłącznie w aptekach stacjonarnych i internetowych. Kto powinien się na nie zdecydować? Tak naprawdę każdy, kto potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Przeznaczone są one bowiem do pielęgnacji skóry problematycznej, wrażliwej, alergicznej, a także atopowej i odwodnionej. Produkty te dostosowane są do potrzeb dzieci od 1. dnia życia, nastolatków oraz osób dorosłych. Wystarczy więc, że sięgniesz po dedykowaną Twoim problemom linię dermokosmetyków, by zapewnić swojej skórze najlepszą opiekę.

Linie kosmetyków Dermedic a problem skórny

nowafarmacjakosmetyki

Marka Dermedic proponuje produkty, które z łatwością dobierzesz zależnie od potrzeb swojej czy dziecka skóry. Każda z nich ukierunkowana jest na inne działanie, dlatego to tym czynnikiem warto kierować się przy ich wyborze. Są to kosmetyki:

 • Baby: przeznaczone do pielęgnacji skóry suchej i atopowej już od 1. dnia życia;
 • Hydrain3: zapewniające intensywne nawilżenie;
 • Normacne: do skóry mieszanej, tłustej, ze skłonnością do trądziku;
 • Radness/Angio: dla skóry naczynkowej, z objawami trądziku różowatego;
 • Cicatopy/Linum Emolient: idealne do skóry suchej, atopowej, skłonnej do łuszczycy, egzemy, alergii;
 • Melumin: do przebarwień różnego pochodzenia;
 • Regenist: do walki z oznakami starzenia się skóry;
 • Antipersp: do antyperspiracyjnej pielęgnacji ciała;
 • Oilage: zapewniające wsparcie dojrzałej skórze wrażliwej;
 • Sunbrella: do ochrony przeciwsłonecznej;
 • Neovisage: do makijażu na skórze wrażliwej;
 • Capilarte: dla problematycznej skóry głowy.
Zobacz też:
Woda termalna – właściwości, zastosowanie, cena

W każdej z tych linii znajdziesz produkty o wartościowym składzie, który pomoże Ci uzyskać oczekiwane efekty. 

Oczyszczanie, odżywianie, regeneracja — to wszystko możliwe jest z wykorzystaniem dermokosmetyków Dermedic. Wybierz spośród nich te, które najlepiej sprawdzą się w Twojej kosmetyczce i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być pielęgnacja wymagającej skóry.Powiązane artykuły:
Archiwum: czerwiec 2022