Hifu Ultraformer III – bezinwazyjny lifting ultradźwiękowy na twarz i ciało. Jak długo utrzymuje się efekt wygładzenia?

Hifu Ultraformer III to lifting działający na różnych głębokościach skóry. Działa nie tylko na skórę, ale również tkankę tłuszczową i powięzi. Dowiedz się jak wygląda zabieg.

hifu ultraformer iii

Zabiegi medycyny estetycznej wykorzystują różne metody, by odmłodzić i wzmocnić skórę. Zabieg Hifu Ultraformer III działa na skórę dzięki fali ultradźwiękowej. Prowadzi ona do podgrzania tkanek, a tym samych jej odbudowy. Daje dobre i długotrwałe efekty.

Hifu Ultraformer III – czym jest?

Hifu Ultraformer III to zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący odmładzające działanie fal ultradźwiękowych. Dzięki zastosowaniu tej metody, możliwe jest uzyskanie efektu liftingującego w skórze. Technologia Hifu (high intensity focused ultrasound) służy do kontrolowanego i precyzyjnego podgrzania tkanek, zarówno skóry, jak i tkanki tłuszczowej oraz powięzi. W wyniku podgrzania dochodzi  do resyntezy kolagenu. Skóra w naturalny sposób ulega zagęszczeniu i wzmocnieniu, a organizm otrzymuje sygnał do pobudzenia procesów regeneracyjnych oraz przebudowy tkanek.

Hifu Ultraformer III – jak wygląda zabieg?

Zabieg Hifu Ultraformer III jest całkowicie bezinwazyjny i niemal bezbolesny. Polega na przyłożeniu do ciała głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe. Wnikają one w głąb tkanek na kontrolowanej głębokości, zarówno powierzchniowej (1,5 mm, 2 mm) jak i głębszej (3-13 mm). Daje to możliwość osiągania efektów obkurczających zarówno w tkance tłuszczowej jak i powięziowej.

Hifu Ultraformer III – efekty

  • napięta, wyraźnie odmłodzona skóra;
  • uniesienie opadającej powieki;
  • redukcja zmarszczek;
  • odmłodzenie;
  • wzmocnienie jędrności skóry takich obszarów jak ramiona, brzuch, pośladki, uda czy kolana;
  • redukcja tkanki tłuszczowej;
  • efekty utrzymują się przez długi czas;
  • brak okresu rekonwalescencji.

Hifu Ultraformer III to dobre rozwiązanie, jeśli borykasz się z pierwszymi oznakami starzenia i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Daje niemal natychmiastowe efekty. Skóra odzyskuje elastyczność, jędrność. Jest wygładzona i napięta. Zabieg można przeprowadzać zarówno na twarzy jak i innych częściach ciała. Jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.

Zobacz też:  Vaser lipo – nowoczesna metoda odsysania tkanki tłuszczowej. W jaki sposób działa zabieg liposukcji?


Powiązane artykuły:
Monika Jankowska
Absolwentka Kosmetologii Klinicznej. Uważa, że świadoma, odpowiednia pielęgnacja i prowadzenie zdrowego stylu życia są niezbędne do zachowania dobrej kondycji na lata w dzisiejszych, coraz szybszych czasach. Prywatnie miłośniczka jogi, zdrowej kuchni i podróży do Azji.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Podobne artykuły w kategorii: Zabiegi na ciało