Bransoletki są bardzo popularną biżuterią – szczególnie wśród kobiet. Taka ozdoba może być zarówno eleganckim dopełnieniem wyjściowego stroju, jak i nietuzinkowym, zadziornym elementem ubioru na co dzień. Tatuaż bransoletka to doskonała ozdoba dla osób, które zawsze chcą być szykowne, i to bez konieczności pamiętania o zakładaniu biżuterii. Sprawdź, jakie wzory są najmodniejsze – być może jeden z nich cię zainspiruje!

Tatuaż biżuteria – gdzie wytatuować bransoletkę?

Tatuaż bransoletka na ręce

Tatuaże bransoletki na nadgarstku są najpopularniejszą formą imitacji biżuterii. Szykowne, pasują do większości osób, a ponadto podkreślają kształt dłoni. Tatuaż może obejmować sam nadgarstek lub ciągnąć się wzdłuż całej ręki – wszystko zależy od twoich upodobań.

Tatuaż bransoletka na nodze

Tatuaż bransoletka na kostce to dyskretny, a jednocześnie efektowny wzór. Ze względu na swoje umiejscowienie takie tatuaże mogą być nieco większe i przyjmować bardziej skomplikowane formy. Jeśli zajdzie taka konieczność, łatwo ukryjesz go pod ubraniem. Z kolei podczas upalnych letnich dni możesz pochwalić się nim np. na plaży. Tatuaż bransoletka na kostce świetnie pasuje do pierścionków.

Czy tatuaż z biżuterią boli?

Zarówno nadgarstek, jak i kostka należą do bardzo wrażliwych miejsc na ciele. Skóra jest tam wyjątkowo delikatna, a nerwy rozmieszczone naprawdę gęsto. Ponadto płytko umiejscowione kości, szczególnie w okolicach kostki, potęgują bolesne wrażenia podczas tatuowania.

Zobacz też:
Olej kokosowy na twarz, ciało i włosy – sprawdź, jak go wykorzystać!

Dlatego – chociaż tatuaż bransoletki bez wątpienia prezentuje się bardzo efektownie – warto przemyśleć decyzję o jego wykonaniu. Dla osób o niskim progu bólu takie doświadczenie może być bardzo nieprzyjemne.

Tatuaż bransoletka – wzory dla każdego

Tatuaż biżuteryjny może przyjmować bardzo różne formy. Jego ostateczny wygląd zależy wyłącznie od twojego gustu i kreatywności! Jakie wzory tatuaży bransoletek są popularne?

  • Minimalistyczne – delikatne bransoletki składające się z kilku linii będą idealne dla eleganckich osób. Zależy ci na subtelnym wzorze, który nie rzuca się w oczy? Postaw na takie wzory!
  • Mandale – motyw mandali wokół kostki i na stopie prezentują się bardzo efektownie. Dużym atutem jest możliwość wykonania wzoru w stylu imitującym hennę – to nadaje tatuażowi wyjątkowy charakter.
  • Gałązka z liśćmi – minimalistyczny i elegancki wzór, pasujący zarówno co codziennych, jak i bardziej wyjściowych stylizacji.
  • Gotycka biżuteria – taki wzór to idealna propozycja dla fanek mroczniejszych klimatów. Tatuaż imitujący koronkę, kamienie szlachetne i motywy krzyży spodoba się niejednej osobie.
  • Motyw węża – tatuaż wzorowany na ciężkiej biżuterii z motywem węża, ciągnącej się wzdłuż całej nogi lub ramienia, będzie doskonały dla odważnych osób.

Tatuaż biżuteryjny — podsumowanie

Tatuaż biżuteria doskonale sprawdzi się jako elegancka ozdoba ciała. Jeżeli szukasz błyskotek, które nigdy nie zepsują się i nie zagubią, być może taki wzór wykonany igłą i tuszem jest właśnie dla ciebie!

Tatuaż bransoletka – zdjęcia 

Powiązane artykuły:
Zobacz też:
Czym są pieprzyki? Jakie zmiany powinny cię zaniepokoić?