Bransoletki są bardzo popularną ozdobą – szczególnie wśród kobiet. Taka ozdoba może być zarówno eleganckim dopełnieniem wyjściowego stroju, jak i nietuzinkowym, zadziornym elementem ubioru na co dzień. Tatuaż bransoletka to doskonała ozdoba dla osób, które zawsze chcą być szykowne, i to bez konieczności pamiętania o zakładaniu biżuterii. Sprawdź, jakie wzory są najmodniejsze – być może zdecydujesz się na jeden z nich!

Tatuaż biżuteria – gdzie wytatuować bransoletkę?

Tatuaz bizuteria gdzie wytatuowac bransoletke

Tatuaż bransoletka na ręce

Tatuaże bransoletki na nadgarstku są najpopularniejszą formą imitacji biżuterii. Występują w wersji czarno-białej i w kolorze. Dyskretne tatuaże pasują do większości osób, a ponadto zdobią i podkreślają kształt dłoni. Tatuaż może obejmować sam nadgarstek lub ciągnąć się wzdłuż całego przedramienia – wszystko zależy od twoich upodobań.

Tatuaż bransoletka na nodze

Tatuaż bransoletka na kostce to oryginalny i dyskretny, a jednocześnie efektowny wzór. Ze względu na swoje umiejscowienie takie tatuaże mogą być nieco większe i przyjmować bardziej skomplikowane formy. Jeśli zajdzie taka konieczność, łatwo ukryjesz go pod ubraniem. Z kolei podczas upalnych letnich dni możesz pochwalić się nim np. na plaży. Tatuaż bransoletka na kostce świetnie pasuje do pierścionków i przyciąga uwagę.

Czy tatuaż bransoleta boli?

Zarówno nadgarstek, jak i kostka należą do bardzo wrażliwych miejsc na ciele. Skóra jest tam wyjątkowo delikatna, a nerwy rozmieszczone naprawdę gęsto. Ponadto płytko umiejscowione kości, szczególnie w okolicach kostki, potęgują bolesne wrażenia podczas tatuowania.

Dlatego – chociaż tatuaż bransoletki bez wątpienia prezentuje się bardzo efektownie – warto przemyśleć decyzję o jego wykonaniu. Dla osób o niskim progu bólu takie doświadczenie może być bardzo nieprzyjemne.

Tatuaż bransoletka – różnorodność wzorów i motywów

Tatuaż na nadgarstku może przyjmować bardzo różne formy. Jego ostateczny wygląd zależy wyłącznie od twojego gustu i kreatywności! Jakie wzory tatuaży bransoletek mogą znaleźć się na ciele?

  • minimalistyczne – delikatne bransoletki składające się z kilku linii będą idealne dla eleganckich osób. Zależy ci na subtelnym wzorze, który nie rzuca się w oczy? Postaw na takie wzory!
  • mandale – motyw geometrycznej mandali wokół kostki i na stopie prezentują się bardzo efektownie. Dużym atutem jest możliwość wykonania wzoru w stylu imitującym hennę – to nadaje tatuażowi wyjątkowy charakter.
  • gałązka z liśćmi – minimalistyczny i elegancki wzór roślinny, pasujący zarówno co codziennych, jak i bardziej wyjściowych stylizacji.
  • gotycka biżuteria – taki wzór to idealna propozycja dla fanek mroczniejszych klimatów. Tatuaż imitujący koronkę, kamienie szlachetne, łańcuszki i motywy krzyży spodoba się niejednej osobie.
  • motyw węża – tatuaż wzorowany na ciężkiej biżuterii z motywem węża, ciągnącej się wzdłuż całej nogi lub ramienia, będzie doskonały dla odważnych osób.
Zobacz też:
Soda oczyszczona na swędzenie skóry – domowe sposoby na świąd

Tatuaż biżuteryjny – podsumowanie

Tatuaz bizuteryjny podsumowanie

Tatuaż biżuteria doskonale sprawdzi się jako elegancka ozdoba ciała. Jeżeli szukasz błyskotek, które nigdy nie zepsują się i nie zagubią, być może taki wzór wykonany igłą i tuszem jest właśnie dla ciebie!

Tatuaż bransoletka – zdjęcia. Pomysły na tatuaże damskie i męskie

Tatuaz bransoletka galeria 1Tatuaż bransoletka – Mateusz Z.

tatuaz bransoletka galeria 2Tatuaż bransoletka – Aleksandra M.

tatuaz bransoletka galeria 4Tatuaż bransoletka – Nikola P.

tatuaz bransoletka galeria 5Tatuaż bransoletka – Krystian N.

tatuaz bransoletka galeria 6Tatuaż bransoletka – Kasia L.Powiązane artykuły:
Archiwum: luty 2022