Twórcy firmy Dr Irena Eris zostali docenieni w trakcie wręczenia Nagród Polskiej Rady Biznesu. Polska marka została uhonorowana nagrodą PRB im. Jana Kulczyka w kategorii „sukces”.

Wielki sukces Dr Ireny Eris

W tym roku miała miejsce jubileuszowa, 10. już edycja tej prestiżowej nagrody. Po raz pierwszy wręczono je w 2012 roku. 24 maja tego roku nagroda w kategorii sukces trafiła właśnie do niezwykle cenionej na całym świecie marki, która powstała w naszym kraju.

Nagroda wręczona została za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek. Otrzymali ją dr Irena Eris oraz Henryk Orfigner, którzy założyli firmę i do dziś jej szefują.

“Trudno wyobrazić sobie lepszego laureata na dziesięciolecie”

„Cieszę się, że Kapituła przyznała statuetkę w kategorii Sukces firmie rodzinnej, która dzięki konsekwentnej strategii rozwija się dzisiaj prężnie na rynkach europejskich. Trudno wyobrazić sobie lepszego laureata na dziesięciolecie”

– mówił w trakcie laudacji szef Kapituły Nagrody, a także Prezes Zarządu Polskiej Rady Biznesu Wojciech Kostrzewa.

Jak informowaliśmy niedawno w naszym serwisie, marka Dr Irena Eris odnosi coraz większe sukcesy na arenie międzynarodowej. Największy dotyczy rynku hiszpańskiego. Przed trzema laty firma weszła do sieci lidera perfumerii, w którego posiadaniu jest aż 350 placówek. Więcej piszemy o tym w tym miejscu.

Co ciekawe, w trakcie gali przyznano też nagrodę specjalną, którą wręczono tym razem prof. Krzysztofowi Simonowi. Odebrał ją w imieniu wszystkich pracowników ochrony zdrowia, którzy dzielnie walczą w nierównej batalii z epidemią koronawirusa w Polsce.

Za: Wiadomoscikosmetyczne.plPowiązane artykuły:
Zobacz też:
Salony tatuażu i piercingu bez pomocy rządu. Jest reakcja rzecznika MŚP
Archiwum: maj 2021