Prawidłowa dieta, dbanie o wypoczynek oraz stosowanie odpowiednich, bezpiecznych dla skóry kosmetyków to tylko kilka sposobów na „powstrzymanie upływu czasu” dla naszego ciała. Nicole Kidman jest przekonana, że największą rolę, jeśli chodzi o zachowanie przez lata młodego wyglądu, stanowią między innymi witaminy.

Niektóre gwiazdy kina wyglądają tak, jak gdyby czas nie grał dla nich roli. Jedną z aktorek, o których często się to mówi, jest Nicole Kidman. Mimo upływających lat czas obszedł się z nią wyjątkowo delikatnie. Filmy z Nicole Kidman są niezbitym dowodem na to. Z pewnością byłoby zupełnie inaczej, gdyby nie dbała ona o swój organizm i wygląd. Jakimi sekretami gwiazda może się z nami podzielić?

Najważniejsze są witaminy

W rozmowie z magazynem Allure aktorka podkreśliła, że wierzy w to, że jej skórę najlepiej wspierają przyjmowane przez nią witaminy. Nie sposób się z nią nie zgodzić. Tempo życia i wymagająca praca sprawiają niejednokrotnie, że zapominamy o tym, jak ważne jest dla naszego organizmu zdrowe odżywianie. Koniecznie pamiętaj o dostarczaniu organizmowi tak potrzebnych witamin. Najlepiej w warzywach i owocach!

Kidman dodała również, że na jej łatwo łamiące się paznokcie również stosuje suplement, który zawiera między innymi witaminę C. Warto pamiętać także i o tej wskazówce.

Dbajmy o czystą cerę

Co jeszcze jest dla znanej aktorki ważne, tym razem jeśli chodzi o cerę? Nicole Kidman podkreśla że konieczne jest usuwanie makijażu każdej nocy, bez żadnych wyjątków. Tym razem w rozmowie z magazynem Harper’s Bazaar powiedziała, że zawsze ma przy sobie chusteczki do demakijażu, aby szybciej móc oczyścić skórę.

Z pewnością wskazówki Nicole Kidman warto wziąć pod uwagę i stosować na co dzień. Najczęściej okazuje się, że te najprostsze, ale sumiennie stosowane zasady mają największy wpływ na nasz wygląd. Jeśli tego nie robisz, najlepiej zacznij jeszcze dzisiaj!

Zobacz też:
Toffee blonde będzie najmodniejszym kolorem w te wakacje. Sprawdź, jak wygląda

za: kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia: Eva Rinaldi via Flickr, CC BY-SA 2.0Powiązane artykuły:
Archiwum: kwiecień 2021