Znany na całym świecie DJ Khaled postanowił wypuścić linię produktów do pielęgnacji skóry. Kosmetyki pojawią się pod nazwą Blesswell i będą zawierać CBD.

Gwiazdor w świecie kosmetyków

Komentując wejście do świata kosmetyków, gwiazdor podkreślił, że zależy mu na tym, aby jego produkty zapewniały mężczyznom:

[…] domowe rozwiązanie do pielęgnacji z CBD, które pozwoli im budować ich pewność siebie i kierować umysł do właściwej strefy

– cytuje muzyka serwis wiadomoscikosmetyczne.pl.

Dodawał, że w jego ocenie codzienne nawyki mają największy wpływ na jego światopogląd, a on sam dąży do lepszego stanu umysłu i ciała. Z tych przemyśleń miała powstać marka kosmetyków, które powstawać będą przy użyciu CBD.

Jakie produkty znajdą się w serii?

DJ Khaled w serii Blesswell wypuszcza między innymi maskę do twarzy, płyn do mycia ciała oraz olej do brody. Wszystkie kosmetyki mają być nasycone 300 mg wspomnianej substancji.

Gwiazdor jest obecnie jednym z najsłynniejszych muzyków. Współpracował między innymi z Rihanną.

Czym jest CBD?

Co to jest cbd? Substancja ta, inaczej zwana kannabidiolem, jest organicznym związkiem chemicznym z grupy kannabinoidów i występuje w konopiach. Nie wpływa na świadomość, temperaturę ciała czy pamięć. Może być pomocny w stanach lękowych, w kosmetykach z kolei olej CBD ma właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne czy regenerujące.

Za: wiadomoscikosmetyczne.pl,horex.pl

Źródło zdjęcia: meghan.roberts via Flickr, CC BY 2.0Powiązane artykuły:
Zobacz też:
Rośnie rynek kosmetyków dla mężczyzn. Coraz częściej panowie sięgają po kosmetyki kolorowe
Archiwum: maj 2021