Tej wiosny najpopularniejsze będą… krótkie włosy! Fryzura pixie bob zaczyna robić furorę na całym świecie.

Krótkie cięcie. To będzie hit!

Eksperci podkreślają, że właśnie krótkie cięcie jest największym hitem 2021 roku. Taka fryzura nie tylko odmładza kobiety, które się na nią decydują. Sprawia też, że można podkreślić charakter urody każdej kobiety.

Najpopularniejszy w tym sezonie ma być zarówno klasyczny „bob”, jak i jego inne warianty. Hitem będzie z kolei „pixie bob”, który świetnie pasuje odważnym kobietom.

Jeśli chodzi o kobiety w młodszym wieku, oczywiście żadna fryzura nie musi ich odmładzać. Krótkie cięcie doda im jednak drapieżności.

Pixie bob. Tylko dla szczupłych?

Taka fryzura świetnie pasować będzie również kobietom o nieco bardziej zaokrąglonych kształtach. Sprawi, że optycznie ich twarz zostanie wysmuklona.

Fryzjerzy proponują jednak oczywiście najróżniejsze wariacje na temat klasycznego „boba”. Tu i tam można zostawić lub przyciąć nieco więcej. Warto, gdy już salony fryzjerskie zostaną otwarte, poradzić się specjalistów, jaki rodzaj tej fryzury okaże się najlepszy zarówno dla naszej sylwetki, jak i rysów twarzy.

Warto też oczywiście nieco zaszaleć i poza ostrym, drapieżnym cięciem, postawić też na koloryzację. Może się okazać, że decyzja o skróceniu włosów okaże się najlepszą w tym sezonie. Już niedługo możemy się spodziewać większego poluzowania obostrzeń. Warto wyjść pewnego dnia na miasto z zupełnie nową fryzurą i odświeżonym wyglądem. Odważysz się na taką rewolucję na swojej głowie?

za: kobieta.gazeta.pl , gazetakrakowska.plPowiązane artykuły:
Zobacz też:
Coraz większe problemy polskich firm. Najbardziej tracą najmniejsi
Archiwum: kwiecień 2021