Femilift to przełomowa technologia, która pozwala raz na zawsze uporać się z różnego rodzaju dolegliwościami ginekologicznymi, niewymagającymi bardziej inwazyjnego leczenia. Zabiegi przy wykorzystaniu lasera Femilift są krótkie, bezbolesne, a co najważniejsze przynoszą natychmiastowe efekty.

Jak działa Femilift?

Femilift to jedna z bardziej nowoczesnych form lasera, która pozwala na pobudzenie produkcji nowych komórek kolagenowych, poprzez specjalne podgrzewanie błon śluzowych pochwy. Dzięki temu rozwiązaniu o wiele łatwiej osiągnąć pożądane efekty, przy jednoczesnym uniknięciu naruszenia wspomnianych już błon śluzowych pochwy, w sposób inwazyjny, wymagający dłuższej rekonwalescencji. Sam laser został wyposażony w kilkanaście głowic, które przetwarzają wiązki laserowe i wysyłają je w konkretne miejsce. 

Kto powinien zdecydować się na ten zabieg?

Femilfit jest stosowany głównie w ginekologicznej medycynie estetycznej, ale poza tym, że poprawia wygląd okolic intymnych, pomaga również w leczeniu wielu schorzeń. Z zabiegu mogą korzystać kobiety, które zmagają się z nietrzymaniem moczu, zwłaszcza tym o charakterze wysiłkowym. Zastosowanie lasera, pozwala też obkurczyć mięśnie pochwy oraz pobudzić produkcję kolagenu, co pomaga zniwelować wiotkość pochwy, która najczęściej dotyka kobiet po porodzie oraz w okresie menopauzalnym. 

Femilift stosuje się również w leczeniu atrofii pochwy, niwelowaniu suchości pochwy, w celu odmłodzenia narządów płciowych oraz usunięcia blizn poporodowych. Urządzenie to bywa także wykorzystywane przy rehabilitacji kobiet po porodzie. 

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są: 

  • choroba nowotworowa;
  • ciąża;
  • stany zapalne w miejscu poddawanym zabiegowi. 

Femilift to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą zwalczyć przykre dolegliwości ginekologicznie szybko i bez bólu. Powiązane artykuły:
Zobacz też:
Jak wybielić zęby? Skuteczne metody wybielania zębów. Zabiegi w gabinecie stomatologicznym
Archiwum: lipiec 2022