Marka ma plan rozwoju w naszym kraju, który zakłada powstanie kolejnych sklepów sieci. Następne mają się pojawić w Trójmieście.

Rituals Cosmetics w Warszawie

Jak informuje serwis „Wiadomości Kosmetyczne”, Rituals Cosmetics jest na polskim rynku siecią dość nietypową. Nie tylko zresztą w Polsce, jest to obecnie jedyna sieć na świecie, której asortyment stanowią kosmetyki zarówno dla ciała, jak i domu.

Pierwszy punkt w Polsce otwarto w ubiegłym tygodniu. 4 sierpnia Rituals Cosmetics zadebiutowało na polskim rynku otwierając sklep w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia. To jednak nie koniec nowych sklepów w stolicy. Kolejny punkt zostanie otwarty już 18 sierpnia, tym razem w centrum Sadyba Bestmall.

Rituals Cosmetics wchodzi na polski rynek

Plany Rituals Cosmetics jeśli chodzi o Polskę są jednak szersze. Już teraz wiemy, że kolejne punkty powstałej w 2000 roku holenderskiej marki pojawią się w Trójmieście.

Jest ona znana ze swojego nietypowego podejścia, którym jest łączenie asortymentu kosmetyków do ciała i domu. Wspomniany już serwis podał, że do tej pory powstało aż 800 sklepów tej sieci. Ponadto, istnieje 2700 sklepów shop-in-shop.

Jak czytamy, sieć Rituals Cosmetics pojawiła się już w 33 krajach. Takie sklepy odwiedzić można chociażby w Londynie, Paryżu czy Berlinie.

Za: wiadomoscikosmetyczne.pl

Źródło zdjęcia: Hardscarf via Wikipedia, CC BY-SA 3.0 NLPowiązane artykuły:
Archiwum: sierpień 2021
Zobacz też:
Uber Eats dostarczy także kosmetyki. Niestety, jeszcze nie w Polsce