Pogoń za pięknem czasami nie kończy się dobrze. Dowiedziała się o tym pewna Brytyjka, która wybrała się do kosmetyczki na przedłużanie rzęs. Zabieg wykonano jednak w fatalny sposób i konieczne okazało się ich usunięcie. Druga kosmetyczka, która musiała ratować rzęsy klientki, zamieściła na Instagramie porażające wideo.

“Najgorsze sztuczne rzęsy, jakie widziałam”

Kosmetyczka, która zajęła się ratowaniem rzęs swojej klientki twierdzi, że jeszcze nigdy w swojej karierze nie widziała tak fatalnie wykonanego zabiegu i… trudno jej się dziwić. Zamieszczone przez właścicielkę profilu IPS Beauty nagranie wielu zmrozi krew w żyłach. Widać, że rzęsy są potwornie sklejone i wyglądają, jakby ktoś potraktował je ogniem, od którego się stopiły.

Zdenerwowana kosmetyczka apeluje na nagraniu, aby sprawdzać dokładnie salon kosmetyczny, do którego wybieramy się na zabieg. Stwierdziła też żartobliwie, że gdyby była sędzią, autorkę tego “dzieła” skazałaby na dożywotnie więzienie. Zbyt wysoka kara? Być może tak, jednak ofiara zabiegu z pewnością sądzi inaczej. Jeśli tego dnia wybierała się na ważne spotkanie, z pewnością musiała je odwołać.

Część rzęs na szczęście udało się uratować

Ostatecznie część włosków udało się uratować. Niestety, wiele z nich wypadło w trakcie usuwania źle przyklejonych rzęs. Widzimy, jak ich grube, posklejane kępki odpadają z powiek kobiety.

Nie pozostaje nic innego, jak współczuć ofierze niekompetentnej kosmetyczki. Niech nagranie zamieszczone przez właścicielkę salonu będzie przestrogą dla każdej z nas przed umówieniem wizyty w salonie kosmetycznym.

Za: Instagram.comPowiązane artykuły:
Zobacz też:
Jak utrwalić fryzurę? Hollywoodzkie gwiazdy stosują przepis, który znały nasze mamy! Wystarczy woda i cukier
Archiwum: maj 2021