Posiadają też one wyjątkowe walory zapachowe a staranie opracowane receptury oraz wysoka jakość składników powoduje ich niezwykłą skuteczność. Oprócz walorów zdrowotnych i zapachowych kosmetyki Sylveco odznaczają się niezwykle atrakcyjnymi opakowaniami.

Kosmetyki bez okrucieństwa

Jedną z największych zalet kosmetyków Sylveco jest fakt, iż nie są one testowane na żadnych zwierzętach, a jedynymi odzwierzęcymi produktami znajdującymi się w ich składzie są wosk miód i lanolina, które pozyskane zostają w sposób niezagrażający życiu ich dostarczycieli. Kosmetyki Sylveco doskonale nadają się dla wegan i wegetarian, ponieważ zapewniają obecność składników, które w żaden sposób nie przyczyniają się do eksploatacji zwierząt, przez co stają się produktem nie tylko zdrowym i atrakcyjnym, lecz również zgodnym z wegańskimi wyborami.

Kosmetyki te bazują jedynie na wyciągach roślinnych oraz ekstraktach ziołowych. Doskonale sprawdzają się one podczas pielęgnacji skóry, ciała, jak i włosów. Ponadto nie powodują one podrażnień i są naturalne i łagodne dla skóry.

Rodzaje kosmetyków Sylveco

Kosmetyki Sylveco dzielą się na kosmetyki pielęgnacyjne dla skóry twarzy, ciała oraz włosów. Przystosowane są do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy, która jest bardziej delikatna, wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych. W ofercie znajdują się kosmetyki ochronne, regenerujące oczyszczające, tonizujące, nawilżające, i wiele innych. Można dobrać sobie z ich gamy produkty dostosowane do typu cery oraz aktualnego stanu skóry. Są też one zróżnicowane ze względu na obszar stosowania – przeznaczone do pielęgnacji całej twarzy, okolic oczu lub ust.

Kosmetyki Sylveco przeznaczone do pielęgnacji ciała mają za zadanie nie tylko oczyszczać i dbać o jego higienę, ale także utrzymywać je w dobrej kondycji. Wśród kosmetyków z tej linii znajdują się preparaty zawierające składniki o działaniu nawilżającym, odżywczym, i regenerującym. Mleczka i balsamy Sylveco nie tylko ujędrniają i wygładzają skórę, ale również ujednolicają jej koloryt i opóźniają procesy starzenia.

Zobacz też:
Olej z opuncji figowej – jeden kosmetyk, wiele korzyści. Właściwości, zastosowanie, efekty.

Oddzielną grupę wśród kosmetyków Sylveco stanowią te przeznaczone do pielęgnacji włosów, zapewniające im miękkość, odżywienie, regenerację, które stanowią o ich pięknym wyglądzie i bujności.Powiązane artykuły:
Archiwum: lipiec 2022