Zabiegi na włosy

Rekonstrukcja włosów – co to jest i komu jest polecany fryzjerski zabieg rekonstrukcji włosów.

Rekonstrukcja włosów to zabieg, który zyskuje na popularności. Intensywna regeneracja pozwala przywrócić fryzurze piękny blask oraz sprawia, że włosy są wyraźnie odżywione. Na czym polega ulubiony zabieg gwiazd Hollywood?

Piękne, gęste i lśniące włosy to marzenie każdej kobiety. Codzienna pielęgnacja nie zawsze przynosi oczekiwane efekty, szczególnie jeśli włosy są przesuszone lub zniszczone farbowaniem i stylizacją. Rozwiązaniem jest fryzjerska rekonstrukcja włosów, innowacyjny zabieg oparty na specjalnej serii produktów Joico K-Pak Hair Repair System. Co to takiego i komu polecana jest kuracja?

Rekonstrukcja włosów JOIHERO – włosy jak z Hollywood

rekonstrukcja włosów blond

Rekonstrukcja włosów JOIHERO to innowacyjna metoda regeneracji włosów oparta na kosmetykach Joico K-Pak Hair Repair System. Zestaw został opracowany w laboratoriach JOICO i SHISEIDO w Kalifornii i szybko doczekał się licznych fanów wśród gwiazd Hollywood. Po zabieg rekonstrukcji włosów regularnie sięgają siostry Kardashian oraz znana z serialu House of Cards Robin Wright. Wykonywały go również piosenkarki Hilary Duff, Katy Perry oraz Gina Rodriguez.

Zabieg rekonstrukcji włosów został również doceniony na wielu prestiżowych konkursach fryzjerskich oraz spotkał się z uznaniem takich magazynów modowych jak ELLE, Vanity Fair, czy Herper’s Bazaar. Popularność i międzynarodowa sława metody sprawiły, że rekonstrukcja włosów jest coraz częściej wykonywanym zabiegiem również w polskich gabinetach kosmetycznych i fryzjerski. Na czym polega i jakie efekty daje zabieg JOIHERO?

Jak działa zabieg rekonstrukcji włosów?

Zabieg rekonstrukcji włosów bazuje na użyciu ekskluzywnych i profejsonalnych produktów do włosów marki Joico. Zestaw K-Pak Hair Repair System to preparaty, których skład został oparty na opatentowanej przez Joico formule regenerującej Quadramine Complex. Siła formuły tkwi w wykorzystaniu 19 aminokwasów, których skład i działanie są zgodne z keratyną, czyli naturalnym budulcem włosów. Obecne w preparatach aminokwasy oddziałują na wewnętrzną i zewnętrzną strukturę włosów, przywracając im blask i sprężystość.

Rekonstrukcja włosów – jak wygląda zabieg?

rekonstrukcja włosów las

Rekonstrukcja włosów to zabieg, który powinien być przeprowadzany przez profesjonalnego fryzjera. Zabieg składa się z czterech etapów. Są to:

  1. Oczyszczenie włosów. Pierwszym etapem jest odpowiednie przygotowanie włosów do nałożenia bogatych w aminokwasy preparatów. Z włosów usuwane są zabrudzenia i pozostałości po innych kosmetykach. Na tym etapie otwiera się także łuskę włosów.
  2. Wyrównanie porowatości włosów. Następnie wyrównywana jest porowatość włosów, tak aby preparat wnikł w ich strukturę na całej długości.
  3. Rekonstrukcja włosów. Na tak przygotowane włosy nakłada się specjalny rekonstruktor, który wnika głęboko w strukturę włosów, powodując odbudowę od nasady, aż po końcówki włosów.
  4. Nawilżenie i nabłyszczenie włosów. Ostatnim etapem jest nałożenie preparatu nawilżającego, pod wpływem którego włosy stają się bardziej gładkie oraz widocznie błyszczące.
Zobacz też:
Jak stosować drożdże na włosy? Napój czy maseczka? Poznaj efekty kuracji!

Cena pełnego zabiegu to około 150-300 zł. Zabieg wykonywany jest w profesjonalnych zakładach fryzjerskich.

Komu polecany jest zabieg rekonstrukcji włosów?

rekonstrukcja włosów kręcone

Rekonstrukcja włosów to zabieg polecany osobom, które borykają się z problemem zniszczonych włosów lub chcą zadbać o kondycje swojej fryzury. Najlepiej wykonać go w przypadku włosów:

  • zniszczonych farbowaniem;
  • zniszczonych rozjaśnianiem;
  • suchy i matowych;
  • znieszczonych zabiegami fryzjerskimi;
  • nieukładających się.

Rekonstrukcja włosów – olśniewaj fryzurą!

rekonstrukcja włosów pomost

Rekonstrukcja włosów to sposób na sprężystą i zdrową fryzurę. Zabieg bazuje na innowacyjnych kosmetykach, których skład wykorzystuje aminokwasy zgodne z keratyną. Rekonstrukcja włosów polecana jest osobom o zniszczonych włosach oraz każdemu, kto marzy o fryzurze rodem z Hollywood.Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne wpisy: