Alidya – nowatorska metoda walki z cellulitem. Dlaczego warto z niej skorzystać? Jakie przynosi rezultaty?

Cellulit, zwany inaczej pomarańczową skórką dotyczy wielu kobiet. Nie jest groźny dla zdrowia, jednak stanowi poważny problem estetyczny. Dowiedz się, jak na cellulit działa Alidya.

alidya

Cellulit najczęściej pojawia się w okolicy ud i pośladków. W tych miejscach zazwyczaj dochodzi do nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej i związanych z tym obrzęków. Medycyna estetyczna proponuje doskonałe rozwiązania i sposoby leczenia cellulitu. Jednym z nich jest Alidya, innowacyjny preparat antycellulitowy.

Alidya – jak działa?

Alidya powstała z inicjatywny profesora Pasquale Motolose, który wysnuł nową teorię powstawania cellulitu. Według niego przyczyną powstawania cellulitu są złogi żelaza, przedostające się z mikrokrążenia. Aby zniwelować cellulit, należy więc pozbyć się zalegających złogów. W ten sposób działa właśnie Alidya. Powoduje ona chelatację, czyli usunięcie niepotrzebnych złogów i toksyn. Prowadzi też do drenażu osmotycznego, czyli usunięcia nadmiaru wody. 

W ten sposób dochodzi do zmniejszenia obwodu i usunięcia ewentualnych obrzęków. Alidya pobudza krążenie i stymuluje procesy regeneracyjne. Działa antyoksydacyjnie i alkalizująco.

Jak wygląda zabieg?

Alidya to zabieg mezoterapii igłowej, aplikacja preparatu odbywa się więc poprzez podanie go cienką igłą. Innym sposobem jest stosowanie rollera w postaci dysku. Umożliwia on zrobienie aż 500 000 nakłuć w czasie 5 minut. Zabieg jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Wykonanie zabiegu trwa około 30 minut. Zaleca się wykonanie 5-7 zabiegów w odstępach co 1 tydzień. Następnie po upływie ok. 15-30 dni po zakończeniu cyklu, warto podać kolejna dawke, oraz dawkę przypominającą raz do roku.

Preparat jakim jest Alidya umożliwia pozbycie się cellulitu, szczególnie w jego początkowej fazie. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest m.in. ciąża, karmienie piersią, choroba nowotworowa, czy choroby przewlekłe. Przyjęcie całej serii wymaga powtórzenia raz do roku w formie dawki przypominającej.Powiązane artykuły:
Zobacz też:
Jak pozbyć się cellulitu? Poznaj sprawdzone, najskuteczniejsze sposoby na cellulit

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne wpisy: