Laser Motus pomaga pozbyć się niechcianych włosków z dowolnej partii ciała. Równie skutecznie radzi sobie z ciemnymi, jak i bardzo jasnymi i cienkimi włoskami, pozwalając cieszyć się idealnie gładką skórą. Dzięki zaawansowanej technologii depilacja przy użyciu lasera jest bezbolesna i bardzo komfortowa, a przy tym bardzo skuteczna – zapobiega ponownemu wyrastaniu włoska z cebulki poprzez jej trwałe uszkodzenie.

Jak działa laser Motus?

Laser Motus to sprawdzony sposób na trwałą i bezbolesną depilację. To, co odróżnia go od innych urządzeń tego typu to fale, które posiadają doskonałą i zdolność wychwytywania melaniny. Co więcej, wychwytywanie to następuje w bardzo szybki sposób (nawet o 25% szybciej niż inne lasery). Dzięki temu laser Motus jest w stanie skutecznie usnąć nie tylko ciemne owłosienie, ale też pozbyć się bardzo cienkich i jasnych włosków. To pozwala na depilację każdego obszaru ciała, bez względu na rodzaj owłosienia.

Poza szybkimi impulsami światła, laser Motus wyróżnia także funkcja schładzania skóry, do zaledwie 15 stopni Celsjusza, co sprawia, że zabieg z jego wykorzystaniem jest niezwykle komfortowy, bezbolesny i bezpieczny, nawet w przypadku bardzo wrażliwych obszarów ciała.

Przeciwwskazania do depilacji przy użyciu Lasera Motus

Pomimo tego, że depilacja laserem Motus jest bezpieczna i mogą z niej korzystać osoby nawet z niskim progiem bólu, istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Należą do nich m.in.:

  • ciąża oraz okres karmienia piersią;
  • cukrzyca;
  •  zażywanie różnego rodzaju leków, w tym antybiotyków i retinoidów;
  •  łuszczyca oraz bielactwo. 


Powiązane artykuły:
Zobacz też:
Laser diodowy a IPL – którą metodę depilacji nadmiernego owłosienia wybrać? Poznaj różnice pomiędzy urządzeniami do usuwania owłosienia