Sztuczne rzęsy – tylko najlepszej jakości

Zabieg przedłużania naturalnych włosków to doskonały sposób na osiągnięcie zachwycającego spojrzenia. Klientki odwiedzające Twój gabinet kosmetyczny chcą cieszyć się piękną oprawą oczu, a Ty im w tym pomagasz. Jesteśmy pewni, że spod Twojej ręki wychodzą same cudowne stylizacje. Pamiętaj jednak, że aby osiągnąć wspaniałe efekty, zawsze należy wybierać sztuczne rzęsy najlepszej jakości. Co to znaczy?

Syntetyczne włoski koniecznie muszą być wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Nie mogą one obciążać naturalnych rzęs Twojej klientki. Powinny być za to odpowiednio elastyczne i sprężyste. Nie mogą się również załamywać i odkształcać. Nie zapominajmy i o ich kolorze. Musi być idealny, odpowiednio nasycony od nasady po końcówkę każdej rzęsy. Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do jednego odcienia. Część pań z chęcią decyduje się na klasyczną czerń, ale wiele z nich – z uwagi na karnację czy kolor włosów – woli wybrać czekoladowy brąz. Jeśli odwiedzające Twój salon klientki nie boją się eksperymentować, zaproponuj im doklejenie rzęs w tęczowych barwach, w które również warto się zaopatrzyć.

Nie zapominaj, że dobry produkt powinien jak najbardziej ułatwić Ci pracę. Dobrze byłoby, aby każdy pasek, na którym znajdują się kępki rzęs, miał odpowiednie oznaczenia parametrów: skręt, długość oraz grubość. Dużą zaletą będzie także jego odpowiednia lepkość, umożliwiająca wykonanie stylizacji Twoją ulubioną techniką.

Wybieraj sztuczne rzęsy wyłącznie sprawdzonych marek

Wysoka klasa używanych produktów jest wielce znacząca, zwłaszcza w pracy profesjonalnej stylistki. Nie możesz pozwolić sobie na żadną wpadkę, która mogłaby odstraszyć Twoje klientki. Odpowiednie zaopatrzenie salonu jest więc kluczem do sukcesu w branży beauty. W jego osiągnięciu bez dwóch zdań pomogą Ci sztuczne rzęsy od FashionLash. Wiele stylistek po spróbowaniu pracy na tych wyjątkowych produktach nie chce kupić już żadnych innych artykułów do stylizacji.

Zobacz też:
Zima to ciężki czas dla paznokci i włosów - jak o nie zadbać?


Powiązane artykuły:
Archiwum: październik 2023