Dlaczego powiększanie penisa to zabieg, który warto rozważyć?

Penis jest dla wielu osób symbolem męskości i częścią ciała, która powoduje satysfakcję. Niestety nie zawsze mężczyźni obdarzeni są hojnie, co stanowi spory problem, wywołuje uczucie wstydu, blokadę przed kontaktami seksualnymi itp. sytuacje. Takie stany znacznie odbijają się na psychice i często dezorganizują życie codzienne oraz powodują stopniowe wycofywanie się z kontaktów społecznych.

Na szczęście jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin jest medycyna estetyczna, która pozwala rozwiązać wiele problemów i umożliwia proste powiększanie penisa dostępne m.in. w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie. To szansa dla wielu mężczyzn na poprawę jakości życia, odzyskanie pewności siebie i czerpanie pełni satysfakcji z kontaktów seksualnych.

Na czym polega zabieg powiększania penisa?

Powiększanie penisa zaliczane jest do zabiegów chirurgicznych, wykonywanych w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu powiększanie penisa jest dla pacjenta komfortowe i całkowicie bezbolesne.

Zabieg trwa około 1-2 godzin i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Oznacza to, że pacjent tuż po przeprowadzeniu powiększania może powrócić do wykonywania codziennych aktywności i zadań.

Powiększanie penisa można przeprowadzić na kilka różnych sposobów. Wybór właściwej metody konsultowany jest przez lekarza z pacjentem i dobierany indywidualnie do preferencji, możliwości i oczekiwań mężczyzny. Wśród zaleceń pozabiegowych znajduje się wstrzemięźliwość seksualna przez okres ok. 2-3 tygodni. Ma to na celu właściwe ułożenie się i utrwalenie zastosowanego preparatu. Przez ten czas możliwe jest niekiedy również odczuwanie niewielkiego dyskomfortu, który mija samoistnie.

Popularne metody powiększania penisa

Wśród najczęściej wybieranych przez Panów metod powiększania penisa, które w sposób szczególny cenią sobie zadowoleni pacjenci, znajduje się modelowanie penisa z wykorzystaniem tłuszczu własnego (autologicznego), tłuszczu z dodatkiem wypełniacza lub samej substancji wypełniającej. Polecane jest również wypełnienie penisa i powiększanie żołędzi preparatem z dodatkiem komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego.

Zobacz też:
Sztuka aranżacji świeczek – tworzenie eleganckich kompozycji na świątecznym stole

Podanie własnego, autologicznego tłuszczu pobranego z innej okolicy ciała skutkuje nadaniem naturalnego wyglądu oraz uzyskaniem większej twardości obwodowej penisa. Powiększanie przy zastosowaniu dodatkowo osocza bogatopłytkowego powoduje mniejszą wchłanialność i działa w sposób rewitalizujący na strukturę penisa i ciała gąbczaste. Komórki macierzyste są natomiast pobierane z tkanki tłuszczowej i mają najwyższą wartość regeneracyjną. Rewitalizują dogłębnie ciała jamiste i gąbczaste penisa. Ich wykorzystanie powoduje nie tylko korzystną zmianę rozmiaru prącia, ale też w ciągu kilku miesięcy po wykonaniu zabiegu może zwiększyć się skuteczność wzwodów.

Powiększanie penisa – co można zyskać?

Wskutek przeprowadzenia powiększania penisa możliwe jest zwiększenie obwodu prącia od 20 do nawet 40%. Zależy to od indywidualnego przypadku, naturalnej wielkości penisa, zastosowanej metody, ilości preparatu oraz oczekiwań danego pacjenta. Ponadto wskutek powiększania penisa możliwe jest również jego wydłużenie o 10%.

Zwiększenie wymiarów prącia to jednak nie jedyne zalety przeprowadzenia zabiegu powiększania. Dzięki takiemu działaniu możliwe jest całkowite zrewitalizowanie tego obszaru ciała czy uzyskanie lepszego ukrwienia – czego skutkiem jest intensywniejszy wzwód.

Nieoceniona jest również wartość psychologiczna zabiegu. Powiększanie penisa pozwala pozbyć się kompleksów i znacznie zwiększyć radość czerpaną z życia, co dla wielu osób jest wartością bezcenną.

Należy pamiętać, aby decydując się na zabieg powiększania penisa wybrać sprawdzoną i renomowaną placówkę, w której przyjmują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Takie miejsce to m.in. Bieńkowscy Clinic w Częstochowie i Bydgoszczy – uznana Klinika, z której usług skorzystało już wielu zadowolonych pacjentów.

Treść promocyjnaPowiązane artykuły:
Archiwum: marzec 2023