Materace Hilding Anders – ogromny wybór

Producent materacy Hilding Anders ma wieloletnią tradycję. Firma powstała w Szwecji w 1939 roku. Obecnie marka jest niezwykle popularna w 19 krajach. Na rynku polskim jest ona obecna od 2011 roku. Materace Hilding Anders mają następujące zalety:

  • długi okres użytkowania (gwarancja jest udzielana nawet na 15 lat);
  • doskonała wentylacja (zapobiegając gromadzeniu się roztoczy, bakterii, kurzu i innych alergenów, poprawia jakość snu oraz wypoczynku);
  • zdejmowany, przewiewny pokrowiec (wpływa pozytywnie na higienę snu);
  • pianka o różnych właściwościach (gwarancja komfortu);
  • 7 stref twardości będących doskonałym wsparciem dla kręgosłupa;
  • materace dwustronne o różnym stopniu twardości (możemy je dostosować do zmieniających się potrzeb);
  • materace medyczne (niezwykle ważne w profilaktyce chorób kręgosłupa oraz odleżyn).

Duży wybór sprawia, że w ofercie Hilding Anders znajdziemy zarówno materace dla dzieci, par, jak i osób starszych

Materace piankowe z właściwościami grzejącymi lub chłodzącymi

Przy produkcji materacy Hilding Anders wykorzystywane są pianki o różnych właściwościach. Na szczególna uwagę zasługuje termoelastyczna pianka Visco. Posiada ona właściwości grzejące. Sprawdzi się ona w przypadku osób, które uwielbiają zasypiać na miękkim, ciepłym podłożu. Znajduje się ona na przykład w materacu Hilding Rumba dostępnym na stronie https://materacepiotrkow.eu.

Możemy także kupić materac dwustronny z pianką chłodzącą FloFom np. Hilding Dance. Ciekawym rozwiązaniem jest materac nawierzchniowy z pianką Visco lub FloFom (odpowiednio na lato lub zimę). Materac nawierzchniowy możemy nałożyć na nasz materac główny. Wzrośnie w ten sposób komfort naszego snu. 

materace piankowe z wlasciwosciami grzejacymi lub chlodzacymi

Na dużą uwagę zasługują materace oraz poduszki Curem marki Hilding Anders. Poduszki zapewniają odpowiednie podparcie głowy. Utrzymują one głowę w naturalnej pozycji. Użyta w nich pianka Curefeel idealnie dopasowuje się do ciała oraz rozprowadza ciepło i wilgoć. Dzięki temu wysypiamy się doskonale. Poszczególne warstwy pianek użyte w materacach Curem gwarantują właściwą higienę oraz ergonomię snu.

Zobacz też:
Jak wybrać dobry ekspres do kawy? Sprawdzone rady!

Twardy materac na zdrowy kręgosłup

Wygodny materac oraz odpowiednio przygotowana sypialnia to sekret dobrego snu. W nocy odpoczywa zarówno nasze ciało, jak i umysł. Organizm regeneruje się oraz zbiera siły na kolejny dzień. Nie bez znaczenia jest zdrowie naszego kręgosłupa. Materac podzielony na siedem stref twardości zapewni mu właściwe wsparcie. Powinien on być stosunkowo twardy. Jeśli mamy problemy z kręgosłupem, warto sięgnąć po materac medyczny. Twardy materac Hilding Fandango to wyjątkowo dobre wsparcie dla naszego kręgosłupa. Warstwa filcu oraz kokosu połączona za pomocą lateksu umożliwia pełen relaks oraz regenerację. 

twardy materac na zdrowy kregoslup

Odpowiednio dobrany materac poprawia jakość naszego snu, co z kolei wpływa na nasz wygląd oraz aktywność w ciągu dnia. Materace produkowane przez Hilding Anders są rekomendowane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/.Powiązane artykuły:
Archiwum: wrzesień 2022