JOALI Luxury Island Resort

Jeśli danej osobie zależy na największym komforcie i dobrym samopoczuciu podczas urlopu, JOALI Luxury Island Resort to najlepszy hotel na Malediwach, zapewniający właśnie takie doznania. Ośrodek działa magnetyzująco na każdego, kto choć raz odwiedzi wyspę. Hotel znajduje się w północnej części Malediwów i co roku zachwyca swoich gości przepięknym wystrojem inspirowanym naturą, wyposażeniem pokoi oraz urokiem przyrody obecnej na wyspie.  Spa JOALI by Espa, którego wystrój nawiązuje do tropikalnej scenerii, zaprasza na luksusowe zabiegi. Centrum fitness, w którym można skorzystać z pomocy doświadczonych trenerów, zapewnia wspaniałe widoki na turkusowe wody oceanu i zieloną okolicę.

Joali Maldives

Oprócz wszelkich udogodnień wyspa z JOALI Luxury Island Resort zachwyca również przepiękną naturą — rafą koralową, rajskimi ptakami, przejrzystą wodą oraz białym piaskiem. 

Four Seasons Resort Maldives

Four Seasons Kuda Huraa spa

 Magiczna wyspa Kuda Huraa skrywa w sobie niezwykły hotel Four Seasons Resort Maldives, co roku przyciągający wielu turystów ceniących komfort, wygodę oraz ciszę i spokój podczas urlopu. Do tej basniowej krainy możecie dotrzeć nowoczesnym hydroplanem. Do dyspozycji gości udostępniono również luksusowy jacht Four Seasons Explorer, umożliwiający zwiedzenie okolic wyspy, eksplorację podwodnego świata oraz odpoczynek w pełnym słońcu.

 W Four Seasons Resort Maldives znajduje się doskonałe, wielokrotnie nagradzane SPA & Ayurvedic Retreat świadczące usługi pielęgnacyjne, kosmetyczne, masaże oraz sesje rozluźniające mięśnie przy pomocy ciepłych wód i organicznych specyfików. Taka forma odpoczynku, a także regeneracji przypadnie do gustu każdemu, kto chce zadbać o kondycję swojego ciała, komfort psychiczny oraz dobre samopoczucie. Warto oddać się w ręce specjalisty zwłaszcza po długiej podróży lub intensywnym dniu pełnym przygód.

JOALI BEING

Four Seasons at KUda Huraa

Ekskluzywny pięciogwiazdkowy hotel JOALI BEING jest położony na wyspie w północnej części Malediwów. To nowo otwarty ośrodek, który oferuje swoim gościom najwyższą jakość świadczonych usług i największy komfort we wszystkich willach. Nowoczesne wykończenie utrzymane w jasnej kolorystyce przyciąga uwagę oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie gości. Hotel kładzie duży nacisk na całościowy wellbeing – właścicielom i obsłudze zależy przede wszystkim na zadbaniu o każdą sferę życia swoich gości. To miejsce szczególnie rekomenduje prestiżowe biuro podroży CARTER www.carter.eu dla najbardziej wymagających klientów.

Zobacz też:
Czym jest produkt leczniczy OTC?

Oprócz znakomitych restauracji, mini baru oraz wszelkich aktywności stworzonych z myślą o turystach poszukujących przygód, JOALI BEING dba o wewnętrzną energię każdego człowieka dzięki organizowanym sesjom jogi i terapiom regeneracyjnym dla ciała i ducha. Co więcej, można także wziąć udział w warsztatach mających na celu odnalezienie wewnętrznej równowagi oraz rozwój umiejętności wsłuchiwania się we własne ciało. Luksusowy hotel JOALI BEING to doskonały wybór dla osób poszukujących spokoju i harmonii.

Joali Being Malediwy

Na terenie ośrodka znajduje się też doskonałe SPA, w którym wykwalifikowani specjaliści pomogą w regeneracji ciała i wykonają profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dla kobiet oraz mężczyzn. Taka forma odpoczynku jest połączona z terapią dźwiękiem, która dodatkowo ułatwia relaks oraz odprężenie. W JOALI BEING wszyscy dbają o to, by każdy gość spędził czas jak najlepiej, w zgodzie ze swoim ciałem i duszą.

Luksusowa wycieczka na Malediwy https://carter.eu/polecane-oferty/malediwy-wczasy to doświadczenie, które zapada w pamięć na całe życie. Największe wrażenie na podróżnych robi niezwykła, egzotyczna natura, bliskość zwierząt rodem z baśni i legend, a także przejrzysta lazurowa woda – można w niej pływać, nurkować lub po prostu korzystać ze słońca.

Joali Being

Zainspirowały Cię nasze pomysły na luksusowe wakacje i ekskluzywne wyprawy?

Zadzwoń Tel.:22 392 60 16/ 17 , Kom.: 509 601 246 lub napisz [email protected],

https://www.instagram.com/carter_luxurytravel/
https://carter.eu/blog/carter-luksusowe-biuro-podrozy/Powiązane artykuły:
Archiwum: czerwiec 2022