Czerwień

Mówiąc o klasyce, która nigdy nie wychodzi z mody, na myśl przychodzi jako pierwsza – czerwień. Spektrum czerwonych lakierów jest szerokie i wybierać można od pomarańczowych czerwieni po odcienie wina, a dla każdej z klientki ulubiony kolor będzie inny. Czerwone paznokcie są ponadczasowe i są kolorem, który emanuje kobiecością, pewnością siebie, ale też ogólną elegancją. Bez względu na okazję, czerwony to zawsze odpowiedni wybór. O ile czerwień jest świetna całorocznie, to klientki zawsze mogą zechcieć zmian, wtedy warto zaproponować burgund, równie elegancki i idealny na chłodniejsze, jesienne miesiące.

Sprawdź również: Jesienne paznokcie. Najmodniejsze wzory i kolory

czerwone paznokcie

Czerń

Odrobina czerni to najłatwiejszy sposób, aby dodać odrobinę wyrafinowania do każdego stroju. Niektóre klientki mogą unikać tego odcienia z obawy, że będą wyglądać zbyt gotycko, ale jeśli zastosujesz je na krótszych paznokciach, może to zapewnić odpowiednią równowagę między rockowym a stylowym lookiem. Oczywiste jest również to, że do czerni pasuje wszystko, dlatego nie ma ryzyka, że dłonie będą wyróżniającym się elementem na tle stylizacji. A co jeśli klientka chce, by nadać trochę oryginalności manicure? Wykorzystaj czarny lakier do tworzenia różnych wzorów, które urozmaicą czarne paznokcie, w końcu nie trzeba pokrywać całości lakierem – wystarczy, że na kilku z nich dodasz czarne linie na transparentnej bazie, a stylizacja tylko na tym zyska.

czarne paznokcie

Biel

Biel to „najczystsza” opcja na liście i można ją wykorzystać na wiele sposobów. Jedną z nich jest klasyczny manicure z białą końcówką, czyli french manicure idealny dla każdej karnacji. Jest on nieco bardziej tradycyjny niż całkowicie biały paznokieć, więc można śmiało powiedzieć, że to ponadczasowy klasyk. Perfekcyjnie wykonana stylizacja sprawi, że dłonie klientki będą wyglądać na niesamowicie wypielęgnowane. Z kolei paznokcie w całości pomalowane na mleczną biel to idealna opcja dla minimalistek, ponieważ wtedy manicure nie wysuwa się na pierwszy plan, ale jest uzupełnieniem każdego looku, dając poczucie w pełni dopracowanej stylizacji. Podobnie jak w przypadku czerni – biel jest idealną podstawą do tworzenia różnych manicure, o czym dobrze jest pamiętać.

Zobacz też:
Akrylożel w [cnt-year] – na czym polega ta metoda przedłużania paznokci i czy warto się na nią zdecydować?

Nude

Beżowe, cieliste i szare paznokcie są niezwykle uniwersalne i można je całorocznie wykorzystywać w stylizacjach. Odcienie nude to neutralne kolory, których trudno nie lubić, są też łatwymi odcieniami w dopasowywaniu do karnacji oraz stylizacji. Średnie i ciemniejsze karnacje zazwyczaj pasują do każdego odcienia lakieru nude, jednak jaśniejsze cery zdecydowanie lepiej będą współgrać również z jasnymi odcieniami. Podczas wykonywania stylizacji hybrydowej zwracaj szczególną uwagę na tonację skóry oraz na to, czy do klientki pasują bardziej chłodne lub ciepłe kolory. Paleta barw jest naprawdę szeroka, dlatego warto zaopatrzyć się w mini lakiery hybrydowe, by na tej podstawie sprawdzić, które kolory będą cieszyły się największą popularnością. Rekomendujemy sprawdzenie oferty marki ReformA, która w swojej ofercie posiada mnóstwo miniaturowych lakierów, idealnych do przetestowania.

To nasze cztery typy kolorów lakierów hybrydowych, które nigdy nie wyjdą z mody. Nie zapominajmy jednak, że klientka wybierając kolor paznokci powinna kierować się tym, w czym sama czuje się najlepiej i co sprawi, że będzie każdego dnia patrzeć na paznokcie z uśmiechem.Powiązane artykuły:
Archiwum: listopad 2021