Jak zrobić masaż erotyczny?- wskazówki i porady

masarz

Nie da się ukryć, że seksualne doznania nie bazują jedynie na samym akcie seksualnym. Okazuje się, że miłosne uniesienia mogą przybierać przeróżne formy. Wobec tego jedną z nich stał się niezwykle często praktykowany przez wiele par masaż erotyczny. Wobec tego jak wykonać go poprawnie?

Jakie akcesoria przydadzą się do masażu erotycznego?

Okazuje się, że masaż erotyczny znacznie różni się od klasycznego masażu. Ma on całkowicie inny sposób oddziaływania zarówno na zmysły jak i na różnorodne strefy erogenne, które rozmieszczone są na naszym ciele. Wobec tego nie polega on tylko i wyłącznie na uciskaniu punktów, czy także konkretnych partii mięśniowych. Okazuje się, że do masażu erotycznego można wykorzystać akcesoria. Warto powiedzieć więcej, trzeba to zrobić! Warto rozejrzeć się na rynku akcesoriów i gadżetów erotycznych, a także odwiedzić konkretne sklepy, które takie akcesoria z pewnością zaoferuje. Jakie jednak z pewnością się przydadzą? Otóż oto krótka lista dla wszystkich zainteresowanych:

  • olejek intymny nawilżający- masaż erotyczny polega przede wszystkim na pobudzaniu stref erogennych, co za tym idzie oczywiście można wykonać go przy pomocy rąk, a nawet i ust, jednak by w pełni pobudzić strefy erogenne na ciele partnera lub partnerki. Wobec tego nawilżający żel intymny będzie oczywiście idealnym rozwiązaniem. Nie tylko przyczyni się on do zapewnienia lepszego poślizgu, ale także spotęguje doznania płynące z masażu erotycznego. Co najważniejsze tego typu produkty są niedrogie, a także zwykle zachwycają zapachem i lekką, przyjemną konsystencją. Warto więc się na nie zdecydować w momencie, kiedy chcemy przeprowadzić masaż erotyczny i sprawić, że partner będzie miał bardziej intensywne przeżycia
  • piórka erotyczne- to dość popularne akcesorium jeżeli chodzi o masaż erotyczny. Dzięki takiemu piórku strefy erogenne na ciele partnera lub partnerki dosłownie oszaleją z zachwytu i z pewnością będą prosić o jeszcze więcej.
  • kamienie do masażu- kamienie do masażu są wykorzystywane także w masażach tradycyjnych. Wobec tego dlaczego warto wykorzystać je również podczas masażu erotycznego? Otóż wyjaśnienie jest niezwykle proste! Kamienie te wykorzystuje się w momencie, kiedy są one odpowiednio nagrzane. Co za tym idzie, będą one świetnie aktywizować strefy erogenne i pobudzą zmysły. Dodatkowo ciepło zawsze jest przyjemnym i pożądanym uczuciem.
Zobacz też:
Redken – niezawodne kosmetyki do włosów prosto z USA!

Jak wykonać masaż erotyczny?

Nie da się ukryć, że większość z nas nie ma doświadczenia w wykonywaniu jakiejkolwiek formy masażu, a co dopiero mówić o masażu erotycznym. Jednak jak można dowiedzieć się z portalu SeksPedia, wykonanie masażu erotycznego jest prawdziwie banalne. Wystarczy jednak dać się ponieść namiętności i emocjom. Pamiętajmy, że masaż erotyczny nie jest samym stosunkiem seksualnym, ale może spełniać rolę gry wstępnej, która z pewnością wprawi partnerów w odpowiedni nastrój. To co jest jednak najważniejsze podczas wykonywania masażu erotycznego to sam fakt, że musimy skupić się na dotykaniu i delikatnym ugniataniu erogennych stref na ciele partnera lub partnerki. Co za tym idzie, w pierwszej kolejności powinniśmy skupić się na tym, by te miejsca erogenne znaleźć, a jest ich naprawdę sporo. Zarówno u kobiet jak i u mężczyzn można wyróżnić:

  • pośladki- panowie choć się do tego nie przyznają, uwielbiają kiedy partnerka gładzi ich po pośladkach, a także daje delikatne klapsy. Panie również doceniają takie pieszczoty.
  • wewnętrzna strona ud- jest to miejsce szczególnie wrażliwe u kobiet, u panów nieco mniej, jednak w dalszym ciągu rozbudzi to ich wyobraźnię.
  • brodawki- zarówno u pań jak i u panów jest to niezwykle wrażliwe i mocno unerwione miejsce
  • szyja i kark- to również niezwykle silna strefa erogenna, która skutecznie pozwala pobudzić i rozpalić zmysły
  • miejsca intymne- to chyba jedne z najbardziej oczywistych stref erogennych u obu płci

Jak widać masaż erotyczny polega na pobudzaniu tych stref, co ma doprowadzić do wzrostu napięcia seksualnego pomiędzy partnerami, a także wprawić ich w odpowiedni nastrój.Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne wpisy: