Zadbaj o nawodnienie organizmu

Woda jest kluczowa dla zdrowia całego organizmu, w tym także dla kondycji włosów. Pij minimum 1,5-2 litry wody dziennie. Nawodnienie organizmu od wewnątrz przekłada się na lepsze nawilżenie włosów.

Unikaj wysokich temperatur

Wysoka temperatura podczas używania suszarki, prostownicy czy lokówki może osłabić włosy i sprawić, że będą bardziej suche. Dlatego staraj się suszyć włosy na chłodno i unikać stylizacji na gorąco.

Dieta bogata w białko i witaminy

Dieta bogata w białko, witaminy A, E i D oraz kwasy omega-3 sprzyja zdrowiu włosów. Wprowadź do codziennego jadłospisu więcej ryb, orzechów, nasion, owoców i warzyw.

Stosuj nawilżające kosmetyki

Wybierając kosmetyki do włosów, postaw na te o działaniu nawilżającym. Kosmetyki Hydrating System od MUDII są świetnym wyborem dla osób pragnących zadbać o optymalne nawilżenie swoich włosów.

Szampon to podstawa pielęgnacji 

Jak możemy przeczytać na www MUDII, Hydrating Shampoo to produkt odpowiedni do każdego rodzaju włosów i skóry głowy – nawet tych wrażliwych i wymagających. Delikatnie oczyszcza włosy, dostarczając im jednocześnie odpowiedniego nawilżenia. Dzięki temu włosy stają się bardziej elastyczne, miękkie i lśniące. Ten szampon odbudowuje zniszczone włosy i głęboko nawilża, podkreślając ich naturalny charakter. Jednocześnie je dyscyplinuje, sprawiając, że dobrze się układają. Efekty działania produktu są widoczne już po pierwszym użyciu.

Hydrating Conditioner od MUDII to odżywka nawilżająca, która regeneruje włosy, dodaje im blasku i elastyczności, sprawia, że lepiej się układają, utrzymują pożądany wygląd aż do kolejnego mycia. To co według producenta, jest charakterystyczne dla systemu Hydrating – poza nawilżeniem, to fakt, że kosmetyki z tej serii podkreślają naturalny kształt i charakter włosów, przy jednoczesnym zdyscyplinowaniu, pozwalając wydobyć ich pełny potencjał.

Zobacz też:
Co należy wiedzieć o e-recepcie?

Hydrating Gel Serum od MUDII to serum w formie żelu, które intensywnie nawilża włosy, jednocześnie nie obciążając ich. Nadaje im gładkość, zapobiegając puszeniu się. Warto używać wysokiej jakości serum, ponieważ zabezpiecza ono włosy przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych oraz przed utratą wilgoci, a Hydrating Gel Serum dodatkowo sprawia, że lepiej się układają. Cechą charakterystyczną dla tego produktu są złote drobinki, dodające włosom blasku.Powiązane artykuły:
Archiwum: grudzień 2023