SamsungBespoke – lodówki stworzone dla Ciebie, przez Ciebie

A gdyby tak w kilku prostych krokach móc zaprojektować perfekcyjną lodówkę? Z markami Samsung i Max Kuchnie sprawa staje się banalnie prosta! Odkryj kreator lodówek Bespoke i stwórz jedyny w swoim rodzaju sprzęt, jakiego nie ma nikt inny.

Lodówki Samsung Bespoke – personalizowane AGD

Wchodząc na stronę Max Kuchnie, możecie skorzystać z kreatora lodówek SamsungBespoke. Konfigurator pozwala zaprojektować chłodziarko-zamrażarkę idealnie skrojoną na miarę Waszych potrzeb. Lodówka modułowa może bowiem składać się z dowolnej liczby sprzętów o różnych rozmiarach i kolorach. To, które trafią do Waszej kuchni, zależy wyłącznie od Was. Modele i kolory możecie zestawiać bez ograniczeń, a do wyboru macie szereg możliwości.

Lodówka modułowa z wymiennymi panelami

Biała, czarna albo inox? Zapomnijcie o ograniczonym wyborze kolorów. Teraz Wasza lodówka Samsung Bespoke może przybrać kolor eleganckiej brzoskwini, satynowego błękitu czy kremowej lawendy. Ale opcji kolorystycznych jest znacznie więcej! Do tego możecie wybrać wykończenie frontów: szkło w połysku bądź w macie albo metal. Dowolnie możecie też zestawiać chłodziarki, zamrażarki, a także chłodziarko-zamrażarki i lodówki w wersji slim. A kiedy po czasie znudzi Wam się kuchenna aranżacja, wcale nie musicie kupować nowego sprzętu. Wygląd lodówek z wymiennym frontem można zmienić w dowolnej chwili!

Konfigurator lodówek Bespoke na Max Kuchnie

Dostępny na stronie Max Kuchnie kreator lodówek Samsung daje Wam możliwość zaprojektowania wymarzonej chłodziarko-zamrażarki w 3 prostych krokach:

  1. w pierwszej kolejności wybieracie układ urządzeń i decydujecie o kolorze frontów,
  2. następnie z podanych propozycji wybieracie styl Waszego wnętrza, by zobaczyć zaprojektowaną przez Was lodówkę w gotowej aranżacji,
  3. na końcu wskazujecie klasę energetyczną wybranych sprzętów, by otrzymać orientacyjną wycenę, którą możecie pobrać na Wasz komputer w wersji PDF.

I co dalej? Teraz wystarczy udać się do studia Max Kuchnie, które działa w Waszej okolicy, by potwierdzić cenę urządzeń i złożyć zamówienie na swoją spersonalizowaną lodówkę!

Zobacz też:
Czy aparat ortodontyczny poszerza twarz?

Lodówki SamsungBespoke – sposób na oryginalną kuchnię

Chłodziarko-zamrażarki Samsung Bespoke wyróżnia nie tylko innowacyjny design, lecz także wysoka funkcjonalność, dzięki której w kuchni zyskujecie dodatkowy komfort, ale i pewność, że przechowywane w lodówce produkty pozostaną świeże na dłużej. W komorze Zero Optimal Fresh możecie bezpiecznie przechowywać mięsa i warzywa, ustawiając odpowiednią dla nich temperaturę. W szufladzie Humidity Fresh+ wybierzecie natomiast właściwy poziom wilgotności, w zależności od jej zawartości. Ponadto lodówki Samsung Bespoke cechuje wysoka wydajność energetyczna, gwarantująca codzienne oszczędności i to bez najmniejszego wysiłku!Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Popularne wpisy: