Masaże twarzy – terapia nie tylko przeciwstarzeniowa

Moc, jaką niesie ze sobą dotyk, poznano już wieki temu. Masaże twarzy nie tylko wspaniale wpływają na stan twojej skóry, ale oddziałują na cały organizm. Rozluźniają, relaksują, uwalniają od napięć oraz pomagają w niektórych problemach np. udrażniają zatoki.

masaże twarzy

Trymer do brwi – idealny wygląd w kilka sekund

Chyba każda kobieta ma w swojej kosmetyczce jakiś przyrząd do regulacji brwi. Nasze babcie stosowały w tym celu... żyletki. Jak dobrze, że mamy XXI wiek! Obecnie używa się najczęściej klasycznej pęsety lub urządzenia bardziej zaawansowanego, jak trymer do brwi. Co to jest i jak go odpowiednio obsługiwać?

trymer do brwi

Cera naczynkowa – czy istnieją skuteczne sposoby jej pielęgnacji?

Każda skóra jest inna. Na jej wpływ mają głównie czynniki genetyczne, środowisko w jakim żyjesz, dieta, samopoczucie. Oczywiście prawidłowa pielęgnacja też ma znaczenie. Cera naczynkowa to efekt stresu, postępu cywilizacji, zanieczyszczeń. Dowiedz się o niej jak najwięcej, by móc z nią skutecznie walczyć.

cera naczynkowa

Masażer do twarzy – zbędny gadżet czy must have? Jak działa?

Dobroczynne działanie masażu znane jest od lat. Od jakiegoś czasu na półkach sklepowych i w internetowych drogeriach możesz dostrzec przyrządy do twarzy o dziwnych kształtach. To masażery do twarzy – zbawienne, jeśli chcesz długo zachować młodą cerę, nie korzystając z inwazyjnych metod. Jeśli spróbujesz, gwarantujemy – na pewno nie zechcesz przestać.

Masażer do twarzy

Sonoforeza – recepta na młodość?

Nie wszystkie składniki, które aplikujesz w codziennym kremie na twarz, docierają tam, gdzie powinny. Z reguły są to duże cząsteczki, które nie potrafią pokonać bariery naskórkowej. Na szczęście znaleziono sposób na to, abyś w pełni mogła korzystać z dobrodziejstw, jakie oferują kremy, mleczka czy ulubione serum. To sonoforeza.

sonoforeza

Białe plamki na paznokciach – czy to choroba?

Dłonie to wizytówka każdego z nas. Skóra na tej części ciała jest narażona na ciągły kontakt ze środowiskiem oraz z czynnikami zewnętrznymi. O problemach z samymi paznokciami nie mówi się jednak często. To błąd. Ich wygląd może ci powiedzieć o problemach w twoim organizmie więcej, niż myślisz. Co oznaczają białe plamki na paznokciach?

białe plamki na paznokciach