Jak upiąć długie włosy?

PytanieKategoria: WłosyJak upiąć długie włosy?
Kasia zapytał 1 rok temu

Jak upiąć długie włosy? Znudziły mi się już w wersji rozpuszczonej. Dodam, że są naprawdę długie, bo prawie do pośladków. Jakich produktów do stylizacji użyć?

Powiązane artykuły:

1 odpowiedzi
Joanna Miś Kosmetolożka odpowiedział 1 rok temu

Gratuluję tak długich włosów! To naprawdę imponująca długość, mało osób się na taką decyduje. Jak upiąć długie włosy? Nie musisz posiadać wybitnych umiejętności fryzjerskich, aby to zrobić. Wystarczy kilka trików i fryzura będzie się prezentowała naprawdę dobrze. Upięcie tak długich włosów na pewno ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie, będzie zdecydowanie wygodniej. Oto kilka propozycji:

  • Warkocze, warkocze i jeszcze raz warkocze! Mogą być klasyczne lub modne teraz holenderskie, bokserskie. Do ich wykonania potrzebujesz gumek i ewentualnie lekkiego lakieru utrwalającego.
  • Kucyk na różne sposoby. Może być niski, lekko niedbały z wyciągniętymi kosmykami z przodu. Wysoki z mocno wygładzonych włosów, bardziej elegancki. Ciekawym dodatkiem dla takiej fryzury będzie gustowna gumka np. jedwabna. Skorzystaj z produktów wygładzających oraz nabłyszczającego sprayu.
  • Kok, polecam ten nisko upięty – Twoje włosy są zapewne dość ciężkie, lepiej się będzie trzymał.

Powiązane artykuły: