Uber Eats dostarczy także kosmetyki. Niestety, jeszcze nie w Polsce

Uber Eats znalazł nowy sposób na poszerzenie swojej działalności. Klienci będą mogli zamawiać kosmetyki z dostawą do domu tego samego dnia. Do The Body Shop dołącza firma Estée Lauder Companies. Niestety, obecnie usługa będzie dostępna tylko w USA.

uber

Dobrze znana również w Polsce firma Uber Eats podjęła współpracę z Estée Lauder Companies, producentem produktów do pielęgnacji skóry, makijażu, zapachów i pielęgnacji włosów. Kosmetyki będzie można odebrać tego samego dnia.

Na razie tylko w USA

Niestety, usługa obecnie prowadzona jest tylko w Stanach Zjednoczonych. Uber Eats dotychczas współpracował z firmą The Body Shop, ale rozszerzył swoje portfolio po podjęciu współpracy ze wspomnianym już producentem.

O nowym rozwiązaniu Ubera informuje serwis Premium beauty News. Na razie kierowcy będą dostarczać produkty marek Jo Malone i Origins, których właścicielem jest właśnie ELC. Jeśli nowy sposób zamawiania kosmetyków okaże się strzałem w dziesiątkę, być może dostępnych marek będzie więcej.

Pomysł Uber Eats jest oczywiście związany z pandemią koronawirusa oraz nowymi potrzebami klientów. Zamiast wybierać się do drogerii, będzie można odebrać kosmetyki bez potrzeby wychodzenia z domu.

Dostawa kosmetyków tego samego dnia nie tylko z Uberem

Jak już informowaliśmy na naszym portalu, ciekawe rozwiązanie wprowadziła w niemieckim Karlsruhe sieć drogerii Dm-Drogerie markt. Firma umożliwia swoim klientom z tego miasta także zamawianie kosmetyków na odległość z dostawą tego samego dnia. Pomysł połączono także z myśleniem ekologicznym. Dostawę zrealizują specjalne rowery transportowe. Dzięki temu firma chce ograniczać emisję spalin.

Również i to rozwiązanie na razie jest w formie testów. Jeśli spotka się z ciepłym przyjęciem, sieć rozważy wprowadzenie go także w innych niemieckich miastach. Możliwe też, że w przyszłości spotkamy je także w Polsce – firma przygotowuje się właśnie do wejścia na nasz rynek.

za: wiadomoscikosmetyczne.pl, premiumbeautynews.comPowiązane artykuły:
Zobacz też:  Dieta oczyszczająca z toksyn. Czy to na pewno dobra decyzja?
Monika Jankowska
Absolwentka Kosmetologii Klinicznej. Uważa, że świadoma, odpowiednia pielęgnacja i prowadzenie zdrowego stylu życia są niezbędne do zachowania dobrej kondycji na lata w dzisiejszych, coraz szybszych czasach. Prywatnie miłośniczka jogi, zdrowej kuchni i podróży do Azji.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Podobne artykuły w kategorii: Aktualności