Nieprzemijająca uroda Izabeli Trojanowskiej. Jaki jest jej sekret?

Znana aktorka i piosenkarka Izabela Trojanowska niebawem skończy 66 lat. Mimo upływającego czasu, nadal może się pochwalić niezwykła urodą i zdrowym wyglądem. Jak to robi? Porady artystki są niezwykle proste, ale powinna je zapamiętać każda kobieta.

trojanowska

Uroda Izabeli Trojanowskiej zazdrościło wiele kobiet w Polsce. To, co zaskakuje, to fakt że nadal wygląda fantastycznie mimo upływających lat. W jednej z rozmów aktorka i piosenkarka zdradziła kilka sekretów w tej kwestii.

Za dwa dni Izabela Trojanowska skończy 66 lat. Nic dziwnego, że wiele kobiet zazdrości jej tego, że w tym wieku wygląda tak dobrze. Artystka zarzeka się, że nigdy w życiu nie poddała się żadnej operacji plastycznej.

Operacjom plastycznym Trojanowska mówi: nie!

W rozmowie z „Super Expressem” Trojanowska powiedziała wręcz, że jest przeciwnikiem chirurgicznego poprawiania urody.

Przyznała jednak, że zna inne metody, które pozwalają poprawić urodę kobiety i to właśnie one ją interesują.

Trojanowska twierdzi, że kobieta musi być zadbana, a ona sama chadza do kosmetyczki. Tam funduje sobie między innymi dotleniające skórę masaże twarzy. Stosuje też zabieg ostrzykiwania twarzy witaminami. W rozmowie z Plejadą przyznała:

„Z wiekiem np. moja szyja mi się mniej podoba, więc działam miejscowo takimi zabiegami, które odżywiają. Nie miałam nigdy robionego liftingu twarzy, bo koleżanka aktorka mi to odradziła”.

Ćwiczenia i dieta – oto droga do sukcesu

Artystka wskazuje też na ogromny wpływ regularnych ćwiczeń fizycznych na stan naszego zdrowia oraz urodę. Ona sama jeździ na towerze, ale korzysta też często ze spacerów.

Izabela Trojanowska dodała również, że niezwykle istotna jest dla niej kwestia zdrowego odżywiania. Od trzydziestu lat artystka bardzo mocno dba o to, co ląduje na jej talerzu.

Takich właśnie przykładów dzisiaj nam brakuje. Zbyt często uroda poprawiana jest chirurgicznie i wciąż zbyt mało mówi się o niebagatelnym wpływie stylu życia na nasz wygląd i samopoczucie. Rad Izabeli Trojanowskiej powinna posłuchać każda z nas.

za: Plejada, “Super Express”

Źródło zdjęcia: Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0Powiązane artykuły:
Monika Jankowska
Absolwentka Kosmetologii Klinicznej. Uważa, że świadoma, odpowiednia pielęgnacja i prowadzenie zdrowego stylu życia są niezbędne do zachowania dobrej kondycji na lata w dzisiejszych, coraz szybszych czasach. Prywatnie miłośniczka jogi, zdrowej kuchni i podróży do Azji.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Podobne artykuły w kategorii: Aktualności